• کد خبر:۱۱۲۱۷۰
به خاطر مردم بابل تا پایان سال صبر می کنیم؛

پاک پرور: مطالبات‌مان را ندهند کسر ۶ امتیاز را به اجرا می گذاریم

بازیکن سابق خونه به خونه (رایکا) بابل گفت: اگر مسئولان این تیم تا پایان سال طلب او و چند بازیکن دیگر را ندهند حکم کمیته تعیین وضعیت مبنی بر کسر ۶ امتیاز از این تیم را به اجرا خواهند گذاشت.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ میلاد پاک پرور بازیکن استقلال ملاثانی در خصوص اینکه تیمش در فصل جاری رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور چه هدفی را دنبال می کند در گفتگو با خبرنگار دی اسپورت‌ اظهار داشت: اگر تیم ما را مورد آنالیز قرار بدهید فقط از بین بازیکنان تیم ۲ الی ۳ نفر را بشناسید. استقلال ملاثانی تیم جوانی است که اولین سال حضورش در لیگ یک را تجربه می کند.

پاک پرور ادامه داد: لیگ دسته اول لیگ سخت و فرسایشی است اما با این وجود ما تقریبا برای بقا در لیگ یک می جنگیم این را هم بگویم که نتایج خوبی را نیز کسب کرده ایم. اولویت اول‌مان حفظ سهمیه است و در گام بعدی نیم نگاهی به بالای جدول نیز خواهیم داشت.

بازیکن استقلال ملاثانی افزود: ما دو الی سه هفته قبل جزو تیم های اول تا ششم بودیم و اختلاف کمتری با صدر جدول داشتیم الان هم وضعیت امتیازگیری مان خوب است ولی همانطور که گفتم تیم‌مان جوان است و نیاز به زمان دارد. ابراهیم اشکش با همین بازیکنان جوان تیم خوبی را ساخته که امیدوارم در ادامه راه نتایج بهتری را کسب کنیم.

وی که سابقه عضویت 7 ساله در تیم استقلال اهواز را در کارنامه دارد در پاسخ به این پرسش که چه دلایلی سبب شده است که این تیم ریشه دار منحل شود گفت: خوشبختانه در استان خوزستان تیم های زیادی داریم ولی متاسفانه حمایت های لازم را از این تیم ها انجام نمی دهند. من سابقه بازی در اکثر تیم های خوزستانی را در کارنامه دارم که از بین این تیم ها جزء فولاد که شرکتی است تیم های دیگر توسط هیچ نهادی، ارگانی حمایت نمی شوند.

پاک پرور اضافه کرد: تیم های ریشه داری به مانند استقلال اهواز نباید منحل شوند حتی شنیده ام مجوز حضور به این تیم در لیگ استان خوزستان را هم نمی دهند!

او ادامه داد: زمانی که با استقلال اهواز در لیگ برتر بودیم قبل از شروع فصل مسئولان در تمرینات حضور یافتند و وعده حمایت دادند اما پس از اینکه لیگ شروع شد خبری از هیچ کدام از آن مسئولانی که در تمرینات حضور یافته بودند نشد. استقلال اهواز به خاطر ۳۰۰ میلیون بدهی به فرناندز به لیگ ۲ سقوط کرد و پس از سقوط به لیگ دو به لیگ سه هم سقوط کردند که گویا الان هم منحل شده است. در استان خوزستان به تیم های خصوصی هیچ کسی دل نمی بندد.

بازیکن سابق فولاد خوزستان با بیان اینکه از اکثر تیم ها طلب دارد اظهار داشت: من از تیم هایی چون استقلال و فولاد خوزستان طلب دارم. حدود ۷ سال در عضویت تیم استقلال اهواز بودم که دریافتی من در این ۷ سال فقط هفت میلیون بود!

پاک پرور در پاسخ به این پرسش که حمایت های مسئولان از استقلال ملاثانی در چه حدی است گفت: استقلال ملاثانی هم به مانند سایر تیم ها حمایت نمی شود البته تعدادی از مسئولان سر تمرینات حاضر شده و وعده دادند اما تا الان که هیچ خبری نیست. اینجا فقط عبدالرضا حمیدی و سیدسلطان حسینی مدیرعامل و مالک تیم هستند که یک تنه تمام کارها را انجام می دهند. اگر قرارداد بازیکنان تیم را بررسی کنید متوجه می شوید که قرارداد این بازیکنان به اندازه قرارداد لیگ سه هم نمی رسد! البته قرارداد تعداد انگشت شماری از بازیکنان که سابقه بازی در لیگ برتر دارند مقداری از سایر بازیکنان بیشتر است.

بازیکن سابق خونه به خونه (رایکا) بابل با اشاره به شکایت‌اش از این باشگاه به کمیته تعیین وضعیت بیان داشت: زمانی که اکبر میثاقیان در تیم خونه به خونه حضور داشت ایشان با من تماس گرفتند و درخواست کردند که به این تیم ملحق شده و تیم را کمک کنم. زمانی که با تیم خونه به خونه قرارداد بستم به من گفتند که تا ۲ هفته ۶۰ الی ۷۰ درصد از قراردادم را به عنوان پیش قرارداد واریز می کنند که الان آن ۲ هفته، ۲ سال شده است!

پاک پرور ادامه داد: من از باشگاه خونه به خونه یا همان رایکا فعلی شکایت کرده ام و کمیته تعیین وضعیت نیز این باشگاه را محکوم کرده و در صورتی که مطالباتم پرداخت نشود ۶ امتیاز از تیم رایکا کسر خواهد شد.

وی افزود: من برای اینکه به توافق برسیم با مالک و مدیرعامل باشگاه رایکا تماس می گیرم ابتدا وعده هایی می دهند ولی متاسفانه دفعه های بعدی جواب تماس نمی دهند. از این همین جا می گویم که به خاطر مردم بابل که عاشق این تیم هستند تا عید به باشگاه رایکا فرصت می دهم تا مطالباتم را پرداخت کنند در صورتی که مطالبات من پرداخت نشود کمیته تعیین وضعیت را از عدم پرداخت مطالبات و توافق‌مان مطلع می کنم و قطعا حکم کسر ۶ امتیاز از این تیم را به مرحله اجرا در می آورم.

هافبک سابق خونه به خونه ادامه داد: من در حال حاضر از چند باشگاه طلب دارم که بسیاری از تیم ها تماس گرفته و مذاکراتی انجام داده ایم و با مسئولان‌شان تعاملی داریم اما مسئولان باشگاه رایکا اصلا با من تماسی نداشته اند و حتی جواب تماس هم نمی دهند.

پاک پرور با بیان اینکه تعدادی از بازیکنان دیگر هم هستند که از باشگاه خونه به خونه شکایت کرده اند و آنها نیز حکم کسر ۶ امتیاز در دست دارند گفت: بازیکنانی مثل مهدی حنفی، مجید جلالی و ... هم از باشگاه خونه به خونه طلب دارند که با شکایت از این باشگاه حکم مشابه حکم من را گرفته اند که قطعا تا پایان سال در صورتیکه مطالبات مان پرداخت نشود حکم صادره را به مرحله اجرا در خواهیم آورد.

او بیان داشت: پس از اینکه رای صادره را توسط چند بازیکن به اجرا درآوردیم دیگر ما با مسئولان این تیم تماس نمی گیریم و نوبت آنها است که بدنبال رضایت از ما شاکیان باشند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار