• کد خبر:۱۱۲۲۱۳
در این ۲ بازی مردم آستارا ما را تنها نگذارند؛

رافت: سعی کرده ایم کیفیت فنی تیم را افزایش دهیم

سرمربی شهرداری آستارا می گوید به تیم های دیگر توجه ای نداریم و کار خودمان را انجام می دهیم امیدوارم پس از بازی برابر گل ریحان در بازی برابر هوادار که در ورزشگاه خودمان در آستارا برگزار خواهد شد نتایج بهتری کسب کنیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ پایان رافت در خصوص اردوی تیم شهرداری آستارا و آخرین شرایط این تیم پیش از بازی با گل ریحان البرز اظهار داشت: خدا را شکر همه چیز خوب است. ما اردوی قبل از بازی با گل ریحان را از روز جمعه در تهران برپا کرده ایم. از آنجایی که در آستارا با بارندگی مواجه بوده و به همین دلیل شرایط برای تمرین در آستارا مهیا نبود مجبور شدیم اردوی قبل از بازی با گل ریحان را چند روز زودتر در تهران برپا کرده و تمرینات را نیز در اینجا پیگیری کنیم.

رافت ادامه داد: جا دارد از مسئولان کمپ تیم ملی علی الخصوص جناب نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال تشکر کنم که زمین را با امکانات بسیار خوب در اختیار ما قرار دادند. اردوی بسیار خوبی را آغاز کرده ایم همه چیز خوب است و امیدوارم روز سه شنبه شاهد بازی زیبایی باشیم.

سرمربی شهرداری آستارا افزود: بازی‌ برابر گل ریحان حساس بوده و برای ما مهم و از اهمیت بالایی برخوردار است بازیکنانم به این موضوع واقف هستند و به خوبی می دانند که این بازی چقدر برای تیم اهمیت دارد. امیدوارم تا روز سه شنبه اردو و تمرینات خوبی را برگزار کنیم تا بازیکنان با رسیدن به کیفیت لازم بتوانیم سه امتیاز بازی را که برای ما حیاتی است کسب کنیم.

وی بیان داشت: مردم و هواداران و فوتبالدوستان آستارا به خوبی می دانند از روی که ما به تیم اضافه شدیم سعی کرده ایم کیفیت فتی تیم را افزایش دهیم. بازیکنان ما تاکتیک پذیر هستند و این امر به آنها کمک می کند که روز به روز توانایی هایشان بیشتر و بهتر شود.

رافت تصریح کرد: ما به رتبه گل ریحان در جدول نگاه نمی کنیم ما سعی خواهیم کرد کیفیت کارمان را نشان داده و بدنبال سه امتیاز بازی باشیم. به تیم های دیگر توجه ای نداریم و کار خودمان را انجام می دهیم امیدوارم پس از این بازی در بازی برابر هوادار که در ورزشگاه خودمان در آستارا برگزار خواهد شد نتایج بهتری کسب کنیم.

سرمربی شهرداری آستارا اظهار داشت: مردم آستارا در این دو بازی باقی مانده ما را تنها نگذارند و دعایمان کنند تا بتوانیم با خیال راحت این دو بازی را پشت سر بگذاریم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار