• کد خبر:۱۱۲۲۲۱
امیرحسین پیروانی مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اصلی‌ترین دلیل شکست تیمش مقابل پیکان را دور بودن نفتی‌ها از شرایط مسابقه دانست.
پیروانی: ۱۶ روز بازی نکرده بودیم و بازیکنان‌مان در شرایط مسابقه نبودند
به گزارش وب سایت دی اسپورت، امیرحسین پیروانی مربی تیم فوتبال صنعت آبادان پس از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل پیکان اظهار داشت: به هر دو تیم بابت تلاشی که در این بازی داشتند، خدا قوت می‌گویم. به تیم پیکان نیز بابت کسب این سه امتیاز تبریک می‌گویم. هر دو تیم موقعیت‌هایی ایجاد کردند. پیکان از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کرد و سه امتیاز را به دست آورد.

وی ادامه داد: ما در نیمه اول و به ویژه پس از گلی که روی یک پرتاب اوت دریافت کردیم، موقعیت‌های خوبی به دست آوردیم. به نظرم بازیکنان‌مان باید کمی هوشیارتر بوده و از موقعیت‌های خود استفاده می‌کردند.

مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطر نشان کرد: فکر می‌کنم اصلی‌ترین علت شکست تیم ما این است که از بازی قبلی تا امروز 16 روز می‌گذرد. تیم پیکان به‌عنوان حریف امروز ما، دو بازی تدارکاتی خیلی خوب داشت و در شرایط مسابقه قرار گرفته بود، ولی شرایط کرونایی این فرصت را به ما نداد که با انجام بازی‌های تدارکاتی خودمان را در شرایط مسابقه قرار بدهیم. احساس می‌کنم بازیکنان‌مان شرایط مسابقه را نداشتند.

پیروانی گفت: به هر حال لیگ ادامه دارد. ما باید فیلم این بازی را ببینیم و مرور کنیم. قطعاً در جاهایی باید بازنگری شود تا در ادامه لیگ بتوانیم صلابت گذشته را داشته باشیم و ادامه بدهیم. فوتبال است و از این اتفاقات می‌افتد. من به‌عنوان مربی تیم یکی از نفراتی هستم که باید درس بگیرم و سایر اعضای کادر فنی، سرمربی و بازیکنان نیز باید اینگونه باشند. در واقع از این شکست، باید بهترین تجربه را کسب کنیم. همیشه گفته می‌شود که تجربه یک معلم بی‌رحم است و اول مزدش را می‌گیرد و سپس درسش را می‌دهد. امروز تجربه سه امتیاز را از ما گرفت، اما درس بزرگی به ما داد و به ویژه روی گل دوم که پرتعداد حمله می‌کردیم و شرایط خوبی داشتیم، باید حرفه‌ای‌تر عمل می‌کردیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به هر حال فوتبال است و حالا باید آماده دیدار پنج روز آینده با پرسپولیس شویم. لیگ هنوز ادامه دارد و چیزی را از دست نداده‌ایم. امیدوارم با تمرینات بهتر، رفع اشکالات و تلاش بیشتر به جدول بازگردیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار