• کد خبر:۱۱۲۲۲۴
سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: به لحاظ فرم بازی به مراتب بهتر از گذشته بودیم ولی به ساده‌ترین شکل گل خوردیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، مجید جلالی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل آلومینیوم اراک که با تساوی یک - یک پایان یافت، گفت: از کاری که بچه‌ها در زمین انجام دادند ناراضی هستم. به لحاظ فرم بازی به مراتب بهتر از گذشته بودیم و توانستیم توپ را به خوبی به گردش در بیاوریم و با حریف درگیر شویم، ولی متاسفانه به ساده‌ترین شکل گل خوردیم. در نیمه دوم فقط یک توپ آمد و متاسفانه به ساده‌ترین شکل گل خوردیم.

وی افزود: چیزی که در جریان بازی رخ داد، برای من امیدوارکننده است. هنوز نقایصی داریم که باید آنها را برطرف کنیم. امیدوارم ظرف یکی دو روز آینده 3 بازیکن دیگر که مدنظرمان هستند، جذب کنیم. همچنین سه بازیکن آسیب دیده داریم که امیدواریم به بازی بعدی برسند و بتوانیم در دیدارهای آینده بازی‌های بهتر و موثرتری انجام دهیم.

سرمربی نساجی درباره تغییرات پست بازیکنان گفت: تغییر خاصی نداشتیم و فقط حسن نجفی از سمت راست به چپ رفت.

جلالی در پاسخ به این سوال که نساجی به شرایط ایده‌آل برگردد، عنوان کرد: نسبت به بازی‌های قبلی پیشرفت محسوسی در شکل بازی داشتیم. چند بازیکن ما کمی زمان نیاز دارند تا به شرایط مسابقه برسند. سختی کار ما این است که شرایط‌مان التهاب‌آور است و این آرامش بازیکنان را کم می‌کند. اگر تیم آرامش داشته باشد، گلی که امروز خوردیم را دریافت نخواهیم کرد. گروه پزشکی را تغییر دادیم و یک روانشناس فوق تخصص آوردیم. به لحاظ تمرینی نیز روی یک روال منطقی در ارتباط با ضعف‌ها و نیازهایمان هستیم. نفراتی هم که جذب کردیم، به نظرم برای آینده مایه امیدواری است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد بازیکنان جدید راضی بود؟ گفت: از بعضی از آنها بله. بعضی دیگر نیز با توجه به اینکه در نیم فصل اول کم بازی کردند، شاید زمان بخواهند. میدوارم زود خودشان را به شرایط مسابقه برسانند.

سرمربی نساجی یادآور شد: شرایط تیم به گونه‌ای است که همه باید امیدوارانه و صبورانه کنار تیم باشیم. موقعیت تیم به‌گونه‌ای نیست که باری روی دوش آن اضافه کنیم. همه باید صبور باشیم و کمک کنیم. چیزی که دیدم، مرا امیدوار کرد. در رختکن به بازیکنان گفتم. آنها خیلی از نتیجه ناراحت بودند، ولی چهار روز دیگر باید در تبریز بازی کنیم، پس باید کار را جمع و باانگیزه‌ و اشتیاق‌ بیشتر و امیدوارانه‌تر بازی‌های آینده را دنبال کنیم. فکر می‌کنم می‌توانیم بر این شرایط غلبه کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار