• کد خبر:۱۱۲۲۲۶
محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان تأکید کرد، تیمش بازی پایاپای با استقلال را به عقب‌نشینی برای حفظ نتیجه ترجیح داده است.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، محمد ربیعی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل تیم فوتبال استقلال در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: جا دارد خسته نباشید و خدا قوت به کادر فنی استقلال و محمود فکری بگویم. من و فکری اولین بار در سال 1392 روبه‌روی هم در لیگ دسته دوم قرار گرفتیم. برای ایشان احترام قائلم و امیدوارم با صبوری و چالش از این مسیر عبور کند.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان افزود: باید به بازیکنانم خسته نباشید بگویم. فکر کنم نحوه ارزیابی از بازی ما موردپسند خیلی‌ها قرار گرفته است. از نظر خودم، می‌توانستیم عقب‌نشینی کنیم، اما بازی پایاپایی انجام دادیم. یک قسمت‌هایی استقلال صاحب توپ بود، اما بازیکنان ما با هدف بازی کردند. هدف اصلی خودم سه امتیاز بود و اصلاً برای گرفتن یک امتیاز وارد زمین نشده بودیم. کم کم به سمتی می‌روم که بتوانم شخصیت مدنظرم را برای مس ایجاد کنم. بازی در 15 دقیقه آخر فشارهایی به حریف آوردیم تا بازی را تمام کنیم. در زمان بدی یعنی پنج دقیقه اول گل خوردیم.

 وی در واکنش به اعتراض صمد مرفاوی به نبود سیستم رادیویی بین داوران دیدار امروز گفت: اگر دقت کرده باشید به هیچ عنوان امروز از طرف نیمکت ما و بازیکنان مس اعتراضی به داور نشد. شرایط تیم رقیب را می‌دانم و اعتراضاتی دیده شد، اما فکر کنم صحنه خاصی نبود و داور بازی را کنترل کرد. یک صحنه هم خطایی احساس شد که چسبیده به خط بود. اینکه داوران از طریق سیستم رادیویی ارتباط داشتند یا نه را، نمی‌دانم. من از لحاظ فنی صحبت می‌کنم و می‌گویم می‌توانستیم برنده بازی باشیم.

ربیعی درباره برنامه‌های این تیم برای ادامه فصل خاطرنشان کرد: طبیعی است وقتی تیمی از لیگ دسته اول به لیگ برتر می‌آید، پنج شش هفته زمان می‌برد که محیط لیگ برتر را پیدا کند. تیم ما بازی با استقلال و گل‌گهر را داد. در هفته سوم با آلومینیوم اراک بازی داشتیم که امتیاز باارزشی در اراک گرفتیم. هفته چهارم اینجا مقابل تراکتور یک امتیاز نه، سه امتیاز حق‌مان بود، اما روی یک ضربه ایستگاهی گل زدند و بازی را بردند.

«ریتم‌مان را از بازی هفته پنجم پیدا کردیم.»، وی با بیان این جمله یادآور شد: برخی بازیکنانی که به اینجا آمده بودند، تیم مس رفسنجان نمی‌شناختند و نیاز به زمان داشتند. امروز که با شما صحبت می‌کنم مس شخصیت خودش را ایجاد کرده است. از باشگاه مس رفسنجان تشکر می‌کنم. یک پروژه تمدید مدت‌دار برای من گذاشته‌اند و در حال بررسی آن هستیم. خیلی علاقه‌مند هستم استادیوم اینجا آماده شود و چند زمین تمرین داشته باشیم. در رابطه با نقل‌وانتقالات محمدرضا سلیمانی و محمد امینی به ما اضافه شده‌اند و مابقی اتفاقات از طریق رسانه رسمی باشگاه اعلام خواهد شد.

ربیعی در پایان گفت: دوست داشتیم امروز پیروز بازی باشیم تا آن را با قلبم به دو قشر تقدیم کنم، اول به کارگران مس سرچشمه که امواج خوبی از آنها می‌گیرم. دوم، به مردم شهر رفسنجان که بسیار دوست‌داشتنی هستند و افتخار می‌کنم سرمربی مس مس رفسنجان هستم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار