• کد خبر:۱۱۲۲۲۹
مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان گفت: در حالی که سروش رفیعی یک کارت زرد داشت و جای استوک او روی پای احمد زنده‌روح مانده داور کارت زرد دوم را به رفیعی نشان نداد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، سعید الهویی در نشست خبری شکست یک بر صفر تیمش برابر سپاهان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: به تیم سپاهان تبریک می‌گویم. فکر می‌کنم یکی از بازی‌های باکیفیت لیگ را شاهد بودیم چون دو تیمی رو در روی هم قرار گرفتند که سبک خاصی را در بازی خود ارائه می‌دهند.

وی افزود: امیر قلعه‌نویی قبل از بازی در رختکن به بازیکنان گفته بود بازی در این سطح میان 2 تیم باکیفیت بسیار سخت است و برنده را فقط و فقط اشتباهات مشخص می‌کند، اما متأسفانه در این بازی اشتباهاتی داشتیم که به سپاهان فرصت گلزنی دادیم و خودمان نتوانستیم از اشتباهات سپاهان استفاده کنیم و موقعیت‌های خود در نیمه اول و دوم را از دست دادیم.

مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان ادامه داد: فکر می‌کنم بازی کیفیت و سطح بالایی داشت. به تیم باکیفیت سپاهان و محرم نویدکیا تبریک می‌گویم ولی روز بسیار سختی برای هر دو تیم بود، اما از اتفاقاتی که در برخی دقایق بازی به ضرر ما رخ داد آسیب دیدیم. شاید به یاد داشته باشید که فصل گذشته در دقیقه 43 بازی دور برگشت سپاهان و صنعت نفت آبادان در اصفهان تکل مشابه تکل امروز سروش رفیعی توسط خود او زده شد و داور، رفیعی را با کارت زرد دوم اخراج کرد و 45 دقیقه بدون سروش رفیعی 10 نفره بازی کردیم، اما امسال در حالی که سروش یک کارت زرد دارد همان تکل با همان کیفیت زده می‌شود و جای استوک سروش روی پای احمد زنده‌روح مانده اما داور کارت زرد دوم را به رفیعی نشان نداد.

الهویی گفت: پیش از این درباره این موضوع صحبت کرده‌ایم و امروز هم صحبت می‌کنیم. نتیجه بازی را کنار می‌گذاریم و به سپاهان هم تبریک می‌گوییم و برای این تیم آرزوی موفقیت می‌‌کنیم، اما بحث ما فراتر از یک بازی است. زمانی که اتفاقات و اشتباهات مدام تکرار می‌شود برای یک مربی که 90 دقیقه بازی و تمام لحظات روز خود را درگیر استرس کاری و تیمش است سوال پیش می‌آید که چرا این همه اشتباه برای تیم من اتفاق می‌افتد؟ وقتی یک داور این صحنه را اخراج مستقیم می‌کند اما یک داور حتی کارت زرد نمی‌دهد و هر 2 بر علیه تیم شما اتفاق می‌افتد این سوالات پیش می‌آید. از کمیته داوران و کمیته انضباطی عذرخواهی می‌کنم. ما نه کسی را محکوم می‌کنیم و نه بحثی درباره داوران داریم اما از دوستان عزیز در کمیته داوران و انضباطی می‌خواهیم به این سوال پاسخ دهند که اگر یک داور فصل گذشته یک پنالتی واضح علیه تیم ما اعلام می‌کند و امسال هم همان اشتباه را مرتکب می‌شود، مربی آن تیم که تحت فشار و استرس است نباید از خود بپرسد چرا؟

وی تصریح کرد: چرا فصل گذشته یک داور برای سپاهان یک پنالتی اشتباه می‌گیرد و امسال که قلعه‌نویی به تیم دیگری رفته همان داور در یک صحنه تمارض بازیکن حریف را پنالتی اعلام کرده است؟ آن داور پاک‌ترین داور فوتبال ایران است و من به او ایمان دارم اما برای ما سوال پیش می‌آید. نه ما و نه آقای قلعه‌نویی دشمن کمیته داوران، کمیته انضباطی و جامعه داوری نیستیم و امیر قلعه‌نویی همواره پشت داوران بوده و همیشه گفته داوران نیاز به حمایت دارند و الان هم چیزی جز عدالت از آنها نمی‌خواهد و اینکه به این سوال ما پاسخ دهند. به‌جای اینکه ما را محکوم و محروم کنند بیایند جایی بنشینیم و صحبت کنیم شاید ما حق داشته باشیم. حرف ما را بشنوند و اگر به ما حق می‌دهند این صحبت‌ها باعث می‌شود کمی آرام‌تر شویم.

مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان خاطرنشان کرد: باز هم به تیم سپاهان تبریک می‌گویم و تلاش می‌کنیم در بازی‌های آینده کیفیت بالاتری از خود نشان دهیم و اشتباهات کمتری داشته باشیم و پروسه حرکتی تیم گل‌گهر سیرجان را ادامه دهیم. سال گذشته گل‌گهر در اصفهان باید با چهار، پنج گل شکست می‌خورد اما با 2 گل باخت ولی امروز یک بازی سخت برای سپاهان ساخت که نشان می‌دهد امیر قلعه‌نویی در نیم‌فصل از گل‌گهر یک تیم باکیفیت ساخته که می‌تواند تیم بزرگ و باکیفیت سپاهان را به جایی برساند که در اصفهان بر اثر اشتباهات به پیروزی یک بر صفر بسنده کند.

الهویی درباره مصدومیت علی دشتی گفت: متأسفانه امروز بدشانسی‌های زیادی داشتیم. دو تعویض پیاپی و اجباری در نیمه نخست داشتیم که علی دشتی و علیرضا آرتا در اختیار کادر پزشکی تیم هستند. مصدومیت این 2، آسیب‌دیدگی 3 بازیکن دیگرمان و مهیا نبودن شرایط 2 بازیکنی که با آنها به توافق رسیده‌ایم باعث شد امروز لیست 20 نفره ما پر نباشد. کادر پزشکی تیم فردا وضعیت دشتی و آرتا را بررسی می‌کند و امیدوارم مشکل خاصی نباشد چون بازی‌ها فشرده است و باید آنها را در اختیار داشته باشیم.

وی اضافه کرد: باز هم از باشگاه سپاهان تشکر می‌کنم. خطاب به تیم و باشگاه خودمان می‌گویم که موفقیت یک پروسه زمان‌بر است. باشگاه سپاهان بهترین الگویی است که نشان می‌دهد باید سال‌ها تلاش کرد تا یک باشگاه بزرگ ساخته شود و در باشگاه گل‌گهر همین تفکر وجود دارد و قدم به قدم پیش می‌رویم که گل‌گهر روزی به جایگاه سپاهان در فوتبال ایران برسد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار