• کد خبر:۱۱۲۲۴۲
این زمین در شان مهد فوتبال ایران نیست؛
  • ۱۲:۲۲
  • ۱۲/اسفند/۱۳۹۹

اعتراض باشگاه نود ارومیه به وضعیت زمین تختی اهواز

مدیرعامل و سرپرست تیم فوتبال نود ارومیه نسبت به وضعیت زمین ورزشگاه تختی اهواز اعتراض کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ یحیی بهاری مدیرعامل و سرپرست تیم فوتبال نود ارومیه در خصوص وضعیت زمین ورزشگاه تختی اهواز اظهار داشت: فوتبال ایران در استان خوزستان خلاصه شده و بهترین ورزشگاه ها را در این استان دارند اما با برگزاری مسابقات در ورزشگاه تختی اهوار شان و شخصیت لیگ یک را پایین آورده اند.

بهاری ادامه داد: اگر قرار است به این شکل در فوتبال تصمیم گیری شود و تیم های چون رایکا و خوشه طلایی که یک ورزشگاه بیشتر ندارند از میزبانی محروم شوند اما در اهواز که چند ورزشگاه مدرن وجود دارد ولی با این وجود خیلی راحت بخواهند تیم ها را مجاب کنند تا در ورزشگاه تختی ورزشگاهی که دو تیم استقلال خوزستان و ملاثانی در آن تمرین کرده و بازی می کنند به میدان بروند این اقدام کار خوب و منصفانه نیست.

مدیرعامل نود ارومیه افزود: با این حال به مسئولان ارومیه دست مریزاد می گویم که در شرایط جوی سخت زمینی را مهیای برگزاری مسابقه کردند که کیفیت آن هزاران مرتبه از زمین ورزشگاه تختی اهواز بهتر بوده است. مطمئن هستم که آقایان محمودزاده و مهدی اخیرا از این زمین بازدید نداشته اند که اگر این زمین را می دیدند مجوز برگزاری بازی در این زمین را نمی دادند تا شخصیت فوتبالی لیگ یک زیر سوال نرود.

بهاری اصافه کرد: علارغم هزینه های سنگین حاضر هستیم در اهواز مانده و یک روز با تاخیر مسابقه را برگزار کنیم ولی در مقابل امروز اجازه بازی در این زمین من را ندهند. بازی کردن در این زمین توهین به تمام جامعه فوتبال است. این چمن در حد چمن مرتع است! دور زمین لاستیک های اتومبیل وجود دارد انگار که پیست اتومبیل رانی است. مگر کیفیت برایمان مهم و فوتبال ما حرفه ای نیست؟ چه لزومی دارد که در این زمین بازی کنیم.

او در پایان خطاب به مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول گفت: آقای محمودزاده اگر به فوتبال ارزش قائل هستی خواهش می کنم اجازه نده امروز مسابقه برگزار شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار