• کد خبر:۱۱۲۲۵۱
داوری تحت تاثير نيمكت تيم حريف قرار گرفت؛
  • ۱۸:۵۹
  • ۱۲/اسفند/۱۳۹۹

كلانتری: پایبندی‌مان به اصول ورزشی دلیل نمی شود که از حق‌مان بگذریم

سرمربی فجرسپاسی شیراز گفت: ما همواره به اصول ارزشي پايبند بوده ايم ولی اين دليل نمی شود كه از ضايع شدن حقمان نيز بگذريم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ علی اصغر كلانتری سرمربی فجر شهيد سپاسی در كنفرانس خبری بعد از بازي مقابل شاهين شهرداري بوشهر در جمع خبرنگاران گفت: ابتدا از عوامل اجرايی شهر بوشهر در برگزاری مسابقه تشكر می كنم ولی در خصوص شرايط فنی بازی بايد عرض كنم كه تا دقيقه ٢٥ بازی ما ٦ الی ٧ موقعيت خوب بدست آورديم ولی از اواسط نيمه اول، داوری با سوت های اشتباه و البته غير عمد سرعت بازی را گرفت.

كلانتري افزود: اگر كارت های پرتعدادی كه داور مسابقه به بازيكنان من نشان داد و تمركز تيم ما را به هم ريخت را بخواهيم عادلانه قضاوت كنيم حداقل در شرايط مشابه دو بازيكن تيم حريف بايد از طرف داور اخراج می شد كه نه تنها اين اتفاق نيفتاد بلكه باعث برهم ريختن نظم و تمركز تيم ما گرديد.

سرمربی فجرسپاسی ادامه داد: هيچ وقت در طول دوران ورزشي ام مثل امروز ناراحت نشدم چرا كه بعضی تصميم ها و سوت های داور و نيمكت تيم مقابل كه روی تمركز داور جوان مسابقه اثر منفی داشت، بازی را از شرايط خوب فنی كه داشت دور كرد و نيمكت تيم حريف داور مسابقه را تحت تاثير قرار داد. ما تيم فجرشهيد سپاسي هستيم و مكتب اين تيم شهيد به گونه ايی می باشد كه نيمكت ما هميشه به دور از تنش و شلوغی است.

وي بيان داشت: ما جز تيم های متمول ليگ نمي باشيم و همواره به اصول ارزشي پايبند بوده ايم ولی اين دليل نمی شود كه از ضايع شدن حقمان نيز بگذريم.

كلانتری در خصوص مشكلات كمبود بازيكن گفت: مشكلاتی داريم كه نمونه آن در همين بازی بود، تيم ما تيمی است متكی به سرباز ولی امروز مشكلات دو سرباز ما حل نشد و امكان استفاده از انها را نداشتيم و همه جوره در خصوص تعداد بازيكن تحت فشار هستيم ولی با اين سختی و فشار باز هم بازی جوانمردانه انجام داديم.

او در خصوص مالكيت توپ در اين بازی گفت: در كل بازی مالكيت متعلق به ما بود و در مجموع به نظرم ٧٠ درصد مالكيت بازي در اختيار تيم ما بود كه به خصوص در ٢٠ دقيقه ابتدايي در زمين تيم حريف صاحب موقعيت شديم ولی در ضربات نهايی كم دقت عمل كرديم ولي در مجموع  از بازیکنانم که با تمام تلاششان مردانه جنگيدند متشكرم، با شرایطی که ما داشتیم و حاکم بر بازی بوديم این تساوی کمتر از برد نبود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار