• کد خبر:۱۱۲۲۵۵
مربی تیم فوتبال قشقایی شیراز گفت: پیش بینی ما برای این مسابقه، کسب هر سه امتیاز بود و دیدید که کار سختی هم در مقابل این حریف نداشتیم ولی همان گل زودهنگام حریف باعث شد بازی برایمان گره بخورد و در نهایت به یک امتیاز رضایت دادیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ رشید طهماسبی مربی تیم فوتبال قشقایی شیراز پس از دیدار برابر چوکای تالش اظهار داشت: با شناختی که از حریف داشتیم، می دانستیم که امروز برای انجام یک بازی تدافعی و فشرده به میدان می آید. همین اتفاق هم افتاد و همه دیدند که تیم چوکا کاملا در لاک دفاعی فرو رفته بود، اما آنها توانستند روی یک ضربه ایستگاهی و بر خلاف جریان بازی به گل برسند. همین باعث شد که بچه های ما کمی تمرکزشان را در ادامه مسابقه از دست داده و در فاز تهاجمی مقداری بهم ریخته عمل کنند.

طهماسبی افزود: ما در سراسر زمان مسابقه، بازی مالکانه ای انجام دادیم و خیلی خوب در زمین حریف توپ را به گردش در آوردیم. موقعیت های خوبی هم ایجاد کردیم که به همان دلیل عدم تمرکز، آنها را دست دادیم. در ادامه تعویض هایی انجام دادیم تا بتوانیم با نفرات بیشتری به دروازه چوکا حمله کنیم و همین هم باعث شد تا در آخرین دقایق مسابقه صاحب ضربه پنالتی شویم و به گل برسیم.

مربی تیم قشقایی گفت‌: پیش بینی ما برای این مسابقه، کسب هر سه امتیاز بود و دیدید که کار سختی هم در مقابل این حریف نداشتیم. هشتاد درصد بازی در اختیار تیم ما بود ولی همان گل زودهنگام حریف باعث شد بازی برایمان گره بخورد و در نهایت به یک امتیاز رضایت دادیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار