• کد خبر:۱۱۲۲۵۶
کار ساوه ای ها ناجوانمردانه بود یا ما؟
  • ۲۱:۱۹
  • ۱۲/اسفند/۱۳۹۹

ویسی: می توانستیم با اختلاف پنج گل پیروز شویم

سرمربی تیم فوتبال خیبر خرم آباد گفت: خیبر شایسته کسب سه امتیاز بود اما در روزی که این تیم شایسته برد بود متاسفانه بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ عبدالله ویسی پس از پایان دیدار برابر خوشه طلایی ساوه در خصوص بازی اظهار داشت: بارندگی به ضرر دو تیم بود، خیبر بسیار شایسته و لایق بازی کرد، یکی از بهترین بازی های خیبر را شاهد بودیم در تمام نقاط زمین برتری داشتیم.

ویسی افزود: می توانستیم با پنج گل حریف را بدرقه کنیم اما متاسفانه بازی به تساوی یک بر یک رسید، این بازی تنها ۳ امتیاز نداشت و به دلیل جذابیت بالای این دیدار جای تماشاگران خالی بود تا بتوانند از نزدیک از بازی لذت ببرند.

سرمربی خیبر خرم آباد ادامه داد: امتیاز دیدار را با یک امتیاز تغییر دادیم اما امیدواریم با اضافه شدن بازیکنان با تجربه بتوانیم امتیازات از دست رفته را جبران کنیم.

وی بیان داشت: برخی مربیان و کادرفنی قصد تحت تاثیر قرار دادن داور را دارند اما من هیچ وقت دست به این اقدام نزدم و عملکرد داور قابل احترام بود.

ویسی اضافه کرد: در ۱۲ روز آینده قرار است سه بازی را انجام دهیم که یک بازی آن در جام حذفی می‌باشد خوشبختانه این بازی‌ها در خارج از خرم‌آباد است و نیازی به بازگشت نیست و خستگی راه را نخواهیم داشت و تمرکز بیشتری می‌کنیم و امیدوارم امتیازات لازم را کسب کنیم و پس از تعطیلات عید نوروز به خرم‌آباد بازگردیم.

سرمربی خیبر با اشاره به اینکه مربی خوشه طلایی ساوه اذعان داشت گل خیبر در شرایط ناجوانمردانه به ثمر رسید گفت: آیا کادر فنی آنان که در کنار زمین داور را تحت تاثیر قرار دادند جوانمردانه بود؟ بازیکن ما باهوش بود و بازی را سریع آغاز کرد و گل به ثمر رسید.

وی افزود: متاسفانه به زمین انداختن بازیکنان اپیدمی شده تا بازی را متوقف کند اما داور به درستی ادامه بازی داد و گِل خیبر در شرایط کاملا صحیح به ثمر رسید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار