• کد خبر:۱۱۲۲۷۲
خاطرات خوبی در کنار مردم کرمان داشتم؛
  • ۱۴:۲۰
  • ۱۳/اسفند/۱۳۹۹

عنایتی: ناامید نیستیم و تا لحظه آخر مبارزه می کنیم

سرمربی تیم فوتبال هوادار تهران گفت: ما ناامید نمیشیم و تا لحظه آخر مبارزه و تلاش می کنیم در پایان فصل جایگاه خوبی در جدول داشته باشیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ غلامرضا عنایتی سرمربی هوادار تهران پس از دیدار برابر مس کرمان در خصوص بازی اظهار داشت: جذابیت فوتبال به اتفاقاتی که در داخل زمین رخ می دهد، است. فکر می کنم امروز هم خیلی خوش شانس بودیم و هم بدشانس. موقعیت های خیلی زیادی را ایجاد کردیم که متاسفانه تبدیل به گل نشدند.

عنایتی ادامه داد: در مقابل مس کرمان تیم فوق العاده منسجمی است اما ایجاد کردن ۶ الی ۷ موقعیت صد در صد گلزنی هنر تیم ما را نشان می دهد از همه بازیکنان تشکر می کنم که با جان و دل بازی کردند نمی دانم در وصف تیمم چه بگویم بازیکنانم خیلی با معرفت هستند و تلاش خودشان را انجام می دهند.

سرمربی هوادار افزود: تمام حواشی هایی که برای تیم ایجاد می کنند هیچ کدام از آنها واقعیت ندارد. امیدوارم در ادامه راه از این بدشانسی رها شویم. همه این را می دانند تیم ما فوتبال بازی می کند از اول فصل مسیری را در تیم شروع کردیم که همه در خدمت تیم باشند. بازیکنانم با تمام وجود بازی کردند و از لحاظ شانس امروز روز بد فوتبالی ما و خوش شانسی مس کرمان بود.

وی بیان داشت: به تیم مس کرمان خسته نباشید می گویم این تیم را دوست دارم چرا که یک سال در این تیم بازی کردم و خاطرات خوبی در کنار مردم و هواداران کرمانی داشتم.

عنایتی در پایان گفت: در مورد کیفیت تیمی ما باید کارشناسان نظر بدهند ما ناامید نمیشیم و تا لحظه آخر مبارزه و تلاش می کنیم در پایان فصل جایگاه خوبی در جدول داشته باشیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار