• کد خبر:۱۱۲۲۷۴
آینده ملوان از آنِ بازیکنان جوان و پایه خود است؛
  • ۱۵:۳۸
  • ۱۳/اسفند/۱۳۹۹

زارع: حق رافخایی نبود که به آن شکل از فوتبال خداحافظی کند

سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی می گوید چون می دانستم که جلال رافخایی می تواند به ملوان کمک کند در نهایت به این جمع بندی رسیدم که وی به عنوان بازیکن در تیم و زمین مسابقه حضور داشته باشد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مازیار زارع در نشست خبری پس از دیدار برابر پارس جنوبی جم اظهار داشت: مهم سه امتیاز بود که خدا را شکر توانستیم آن را کسب کنیم. پس از نتایج نامطلوبی که در هفته های اخیر کسب کردیم روندمان در دو الی سه هفته گذشته بهتر شده است. به این برد نیاز داشتیم تا روحیه بدست آمده بازیکنان را دو چندان کند.

زارع ادامه داد: خدا را شکر توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم جا دارد به تیم خوب پارس جنوبی تبریک بگویم چرا که تیم بسیار خوب و فنی است که در این دیدار بازی محکم و مقتدرانه ای را ارائه داد که این موضوع نیز سبب شده بود کار ما در مقابل این تیم سخت شود.

سرمربی ملوان افزود: بازیکنانم در این دیدار مخصوصا نیمه دوم دویدند و تلاش کردند و زحمت کشیدند جا دارد از بازیکنان ذخیره که در نیمه دوم به میدان آمدند و روند بازی را تغییر دادند و از همکارانم در کادرفنی که مشاور خوبی در زمینه تعویض ها به من دادند تشکر می کنم. با هم‌فکری اعضای کادر توانستیم تعویض های خوبی را انجام دهیم که در روند نتیجه گیری‌مان بسیار تاثیرگذار بود.

وی در خصوص اضافه شدن سیدجلال رافخایی به جمع بازیکنان ملوان بیان داشت: اگر یادتان باشد دو یا سه سال پیش گفته بودم که حق رافخایی نیست که به این شکل از فوتبال خداحافظی کند. می دانستم که می تواند به ملوان کمک کند در نهایت به این جمع بندی رسیدم که وی به عنوان بازیکن در تیم و زمین مسابقه حضور داشته باشد چرا که بعضی مواقع می تواند به عنوان یک بزرگتر در داخل زمین خیلی به تیم ملوان کمک کند.

زارع ادامه داد: با وجود حضور تعدادی بازیکن بومی و باتجربه در تیم فکر می کنم حضور وی در تیم و زمین به بازیکنان از لحاظ توان روحی و ذهنی کمک می کند هر چند که تا رسیدن به شرایط ایده آل خود و همان جلال بهتر و قوی قبلی فاصله زیادی دارد. او وقتی تعویض شد و به زمین آمد در کنار سایر بازیکنان اصلی و ذخیره ای که اضافه شده بودند به ما کمک کرد تا بتوانیم به سه امتیاز بازی برسیم.

سرمربی ملوان اضافه کرد: مردم انزلی از حضور رافخایی در تیم ملوان حمایت کنند چرا که مطمئن هستم در ادامه راه به ما کمک کند.

وی در خصوص اینکه از بازیکنان بومی در تیم ملوان استفاده خواهد کرد گفت: من خودم از تیم جوانان ملوان به تیم بزرگسالان اضافه شدم و در حال حاضر بازیکنان جوان را به تمرین بزرگسالان دعوت می کنم تا جو تمرین در تیم بزرگسالان را دیده و تجربه کنند. خودم اولین سالی که به تمرین بزرگسالان اضافه شدم درگیری هایی حین تمرین برای تصاحب توپ بود که من خودم جا خوردم ولی با این وجود شرایط تمرینی با تیم بزرگسالان را تجربه کردم و الان هم همینطور است بازیکنان جوان را دعوت می کنم تا تمرین در کنار بازیکنان بزرگسال را تجربه کنند نمی خواهم استعدادهای آنها بسوزد به همین دلیل بدون شک از وجود آنها استفاده خواهم کرد ولی باید زمان مناسبش برسد. مطمئن هستم که ملوان در آینده از آن بازیکنان جوان و پایه خود خواهد بود.

زارع در پاسخ به این پرسش که دلیل جدایی اردشیر پورنعمت از تیم ملوان چه بود گفت: از روزی که پس از استعفا به تمرینات بازگشتم ایشان سر تمرینات نیامدند من منتظر ایشان بودم که بیایند و آنالیز تیم ها را در اختیارم قرار دهد اما با این وجود دلیل جدایی ایشان را نمی دانم. چون نیامدند من هم مجبور هستم به فکر کس دیگری باشم و برای ایشان هر کجا هستند آرزوی موفقیت دارم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار