• کد خبر:۱۱۲۲۸۰
تیم های مهرام تهران و ذوب آهن اصفهان در دیداری حساس به مصاف هم رفتند و در پایان یک دیدار نزدیک و دیدنی مهرام با برتری ۸۴ بر ۸۰ روند شکست ناپذیری اش را حفظ کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ بازی از همان دقایق ابتدایی پایاپای دنبال شد و دو تیم بارها از یکدیگر پیش افتادند اما در نهایت ذوب آهن با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ پیروز کوارتر اول شد. آرمان زنگنه در سه دقیقه ابتدایی ۳ خطایی شد و سوتهای پرتعداد داور در این کوارتر اعتراضات آرزومندی سرمربی مهرام را در بر داشت.

ذوب آهن در کوارتر دوم بازی را بهتر آغاز کرد و ۹ بر ۲ پیش افتاد اما مهرام به بازی بازگشت و نتیجه کوارتر را به ۲۰ بر ۱۳ تغییر داد. در ادامه بازی بازهم پایاپای دنبال شد و مهرام با برتری ۲۲ بر ۱۸ در این کوارتر ۴۶ بر ۴۴ پیروز نیمه اول این دیدار شد.

در کوارتر سوم کیفیت بازی کمی افت کرد و ذوب آهن با برتری ۱۶ بر ۱۵ اختلاف امتیاز را به یک رساند تا شانس خود برای پیروزی را افزایش دهد.

با آغاز کوارتر چهارم مهرام سه بازیکن اصلی خود خندانپور، صمد نیکخواه و میثم میرزایی را به دلیل ۵ خطایی شدن از دست داد تا آرزومندی ادامه دیدار را با نگرانی دنبال کند. بازی در ثانیه های پایانی بسیار نزدیک دنبال شد و در حالی که ذوب آهن فرصت خوبی برای پیروزی داشت مهرام با تجربه بازیکنانش با برتری ۲۳ بر ۲۰ پیروز این دیدار دشوار شد.

حامد حسین زاده با کسب ۲۲ امتیاز بهترین عملکرد را در میان بازیکنان حاضر در زمین داشت. سجاد مشایخی نیز با کسب ۲۰ امتیاز روز خوبی را در روز شکست تیمش پشت سر گذاشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار