• کد خبر:۱۱۲۲۸۲
تیم‌های اکسون و شورای شهرداری قزوین از ساعت ۱۴ در سالن بسکتبال آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان یک دیدار جنجالی و نزدیک اکسون ۹۰ بر ۸۸ پیروز این دیدار حساس شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ اکسون کوارتر اول را با برتری آغاز کرد و هرچند قزوینیها تلاش زیادی برای رسیدن به حریف کردند اما در نهایت برتری ۲۵ بر ۲۱ برای اکسون رقم خورد.

بازی در کوارتر دوم پایاپای پیش رفت، پرتاب‌های سه امتیازی یکی پس از دیگری وارد سبد شد تا در نهایت دو تیم در امتیاز ۲۵ به تساوی برسند. اکسون در نیمه اول ۱۰ پرتاب ۳ امتیازی موفق و قزوینی ها ۷ پرتاب ۳ امتیازی موفق داشتند تا بیش از نیمی از امتیازات حاصل پرتاب‌های سه امتیازی باشد.

قزوینی ها کوارتر سوم را با پرتاب های سه امتیازی موفق ادامه دادند. این تیم ۲۳ امتیاز کسب کرد که ۲۱ امتیاز این تیم حاصل ۷ پرتاب سه امتیازی موفق بود.  شهرداری ۲۳ امتیاز کسب کرد اما ۲۲ امتیاز کسب شده توسط اکسون اجازه نداد اختلاف کاهش یابد.

بازی در کوارتر چهارم نیز پایاپای دنبال شد و دو تیم تا ثانیه های پایانی در کسب امتیاز کاملا برابر بودند، در حالی که قزوینی ها بازی را در امتیاز ۸۸ به تساوی کشیدند، خطای تکنیکال بازیکن قزوین بازی را به جنجال کشید و ۲ پرتاب آزاد حاصل از دو خطای تکنیکال نتیجه ۹۰ بر ۸۸ را برای اکسون رقم زد.

کورین هنری با کسب ۲۹ امتیاز و ۱۱ پاس گل ستاره این دیدار بود. احسان دلیرزهان که در میانه های کوارتر چهارم مصدوم شد نیز با کسب ۲۴ امتیاز روز درخشانی را پشت سر گذاشت، دلیرزهان ۷ پرتاب سه امتیازی موفق داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار