• کد خبر:۱۱۲۲۸۴
تیم‌های پالایش نفت آبادان و شهرداری گرگان از ساعت ۱۳ در سالن بسکتبال آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان شهرداری حریفش را ۸۹ بر ۶۷ شکست داد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ شهرداری بازی را طوفانی آغاز کرد و در مقابل بازیکنان پالایش نفت در زیر سبد بسیار بی دقت ظاهر شدند. در کوارتر اول بازیکنان گرگانی بارها توپ ربایی کردند و به نظر میرسید پالایش نفت با تمرکز کافی پا به میدان نگذاشته تا در پایان کوارتر نتیجه ۳۱ بر ۱۶ به سود شهرداری گرگان رقم بخورد.

بازی در کوارتر دوم از نظر کیفی افت فاحشی داشت و در حالی که دو تمی در کوارتر اول ۴۷ امتیاز کسب کرده بودند، در کوارتر دوم تنها ۲۶ امتیاز بدست آمد تا برتری ۱۸ بر ۸ گرگان رقم بخورد و این تیم با حاشیه امنی نیمه اول را به پایان برساند.

پالایش نفت که بازی را از دست رفته میدید با تمام قوا پا به کوارتر سوم گذاشت، از طرفی شهرداری به پتی و جمشیدی استراحت داد تا بازیکنان جانشین نتوانند همانند یاران اصلی بدرخشند. پالایش نفت با برتری ۲۷ بر ۱۷ در این کوارتر اختلاف را به ۱۵ امتیاز رساند تا امیدوار پا به کوارتر چهارم بگذارد.

بازگشت جمشیدی برای گرگان در کوارتر چهارم اثرگذار بود و هرچند پالایش نفت برای کاهش اختلاف تلاش زیادی کرد اما شهرداری یا برتری ۲۳ بر ۱۶ پیروز این کوارتر شد.

محمد جمشیدی با کسب ۲۵ امیتاز در ۲۵ دقیقه حضورش در میدان عملکرد درخشانی داشت، امیر صدیقی بازیکن پالایش نفت نیز با کسب ۲۷ امتیاز و ۱۲ ریباند، امتیازآورترین بازیکن زمین بود

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار