• کد خبر:۱۱۲۲۹۵
اختصاصی دی اسپورت؛
  • ۱۸:۱۶
  • ۱۴/اسفند/۱۳۹۹

اسامی داوران مسابقات هفته دوازدهم لیگ دسته دوم

اسامی داوران قضاوت کننده در مسابقات هفته دوازدهم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور مشخص شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

یکشنبه ۱۷ اسفند ماه ۹۹

شهرداری بندرعباس - اتحاد کامیاران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  خلیج فارس بندرعباس

احسان اکبری - روح الله تیموری - احسان برزگر - علی عرب - ناظر: رحیم مهرپیشه

ملی حفاری اهواز - ویستا توربین تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  اختصاصی حفاری اهواز

علی صباحی - مسعود مرادی - حجت محمدی - یاسر بابایی - ناظر: مجید شمس

مس شهربابک - شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا مس شهربابک

احسان رفیعی - مرتضی رجال زاد - سجاد ایرانپور - محسن بختیاری - ناظرک مجید روغنی

شهیدقندی یزد - شهرداری بم - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  نصیری یزد

پژمان قرائیان - میلاد عوض زاده - محسن منصوری - میثم صفاری - ناظر: فرهاد خوشنواز

شاهین بندرعامری تنگستان - سردار بوکان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا اهرم تنگستان

حجت حیدری - محمدرضا بیژنی - یاسر جهانبازی - امیرحسین یزدانی - ناظر: صفدر احمدی

پاس همدان - شمس آذر قزوین- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  حاجی بابایی همدان

میلاد کهزادی - جلال محمدی - ساسان مصری - هیمن نوجوان - ناظر: حسین مقابلی

نفت امیدیه - میلاد مهر تهران - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا نفت امیدیه

محمدجواد عبدالهی - غلامرضا صابری - علیرضا شعرانی - مجید خشتی - ناظر: سعادت الله باغبانی

مس نوین کرمان - فولادنوین اهواز- ساعت ۱۸:۳۰ - ورزشگاه  شهیدباهنر کرمان

محمد نیک نژاد - سید حمیدرضا امامی - سعید وطن پرستان - دانیال طاهری - ناظر: علیرضا رجبلو

دوشنبه ۱۸ اسفندماه ۹۹

اسپاد تهران - ایرانجوان بوشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  کشوری تهران

غلامرضا ادیبی - علی فغانی - علیرضا صیاد - رضا رفیق - ناظر: مختار مهدوی

علم و ادب تبریز - سپیدرود رشت- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه   اختصاصی شهرداری تبریز

پیام ساری اصلانی - داریوش کمری - امید امیری - وحید درازیان - ناظر: ایرج امین فر

امید گناوه - شهرداری همدان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  سراجی گناوه

محمدعلی صلاحی - محمد درفشان - مجتبی خواجه ای - علی کریمی - ناظر: قاسم واحدی

نفت و گاز گچساران - محتشم تبریز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا نفت گچساران

حسین امیدی - رشید پردل - مجید عالی پور - امیر حمزه موسوی - ناظر: جواد شرفی

شهدا بابلسر - عقاب تهران - ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه   علیزاده بابلسر

مرتضی عابدی - مهدی دوستی - سعید محمدی - میثم آخوندی - ناظر: رضا عبدوس

نیروی زمینی تهران - اترک بجنورد- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  غدیر تهران

حامد رنجبر صولتی - ابوالفضل بیات - امین سخایی - حجت قیانوری - ناظر: حسین نیرویار
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار