• کد خبر:۱۱۲۳۰۱
تیم های مهرام تهران و رعد پدافند مشهد از ساعت ۱۸ در سالن بسکتبال آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان مهرام ۸۸ بر ۵۶ پیروز این دیدار شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مشهدی ها کوارتر اول را برخلاف تصورات بسیار خوب آغاز کردند و با کسب یک سه امتیازی در ثانیه های ابتدایی نشان دادند مهرام امروز کار دشواری برای پیروزی در این دیدار دارند. بازی بسیار خوب رعد پدافند سبب شد این تیم ۱۷ بر ۱۲ پیش بیفتد، اما مهرام کوارتر اول را ۲۳ بر ۲۱ پیروز شد.

برخلاف کوارتر اول، رعد پدافند در کوارتر دوم شروع بسیار بدی داشت و بازیکنان این تیم ۶ دقیقه و ۳۰ ثانیه در کسب امتیاز ناکام بودند. این کوارتر نسبت به کوارتر پیشین افت کیفی فاحشی داشت و نتیجه ای بهتر از ۱۵ بر ۹ بدست نیامد.

رعد پدافند کوارتر سوم را فوق العاده آغاز کرد و ۹ بر ۲ پیش افتاد اما در ادامه مهرام به بازی بازگشت و بادپیروزی ۲۷ بر ۱۵ اجاره نداد کار در کوارتر پایانی دشوارتر شود و با برتری ۲۰ امتیازی تا حدود زیادی برد خود را در این دیدار قطعی کرد.

مهرام از همان کوارتر چهارم گام را محکم برداشت و با برتری ۲۳ بر ۱۱ این دیدار را به سود خود به پایان رساند.

نیما فتحی در روزی که تیمش شکست خورد با کسب ۲۹ امتیاز، ۵ ریباند و ۵ پاس گل بهترین بازیکن این دیدار بود. سامرز نیز با کسب ۲۰ امتیاز و ۷ ریباند روز خوبی را پشت سر گذاشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار