• کد خبر:۱۱۲۳۱۹
مربی تیم فوتبال پیکان معتقد است بازیکنان این تیم در دیدار با شهر خودرو در باد پیروزی هفته پیش خوابیده بودند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، حسین پاشایی پس از شکست 2 بر صفر پیکان مقابل شهر خودرو اظهار داشت: فکر می‌کنم در نیمه اول بازی خوبی را انجام دادیم و موقعیت‌های خوبی داشتیم که متأسفانه گل نشدند و روی یک ضدحمله گل خوردیم. بعد از آن داور یک پنالتی صد درصد درست به نفع ما گرفت که با اشتباه داور پشت خط رأی برگردانده شد. در نیمه دوم کیفیت خوبی نداشتیم و شهر خودرو از تاکتیکش استفاده کرد و جای توجیه ندارد. بازیکنان پیکان در باد برد هفته پیش خوابیده بودند. جوان‌گرایی تاوان دارد و ما هم تاوان جوان‌گرایی را پس می‌دهیم. تبریک می‌گویم به آقای رحمتی، تیم شهر خودرو و مردم مشهد.

وی درباره اینکه به نظر می‌رسید تیم پیکان در خط دفاعی دچار ضعف بوده است، گفت: تیمی که گل خورده دچار ضعف و نقص بوده است. نمی‌توانیم ایراد را گردن خط دفاعی بیندازیم، ولی در دفاع اشتباهات زیادی داشتیم. ما باید و حتماً در نقل‌وانتقالات بازیکن جذب کنیم، چرا که کمبود بازیکن داریم. متأسفانه جنگ نابرابری بین تیم‌های متمول و پیکان آغاز شده است. بازیکنانی را که در لیگ یک مدنظر داشتیم، به دلیل هزینه‌های بالایی که تیم‌های پولدار انجام می‌دهند، نتوانستیم جذب کنیم. فعلاً با بازیکنان جوان و امید پیکان کار را ادامه می‌دهیم، ولی امیدوارم دو سه بازیکن خوب جذب کنیم.

مربی تیم فوتبال پیکان درباره اینکه تارتار در ابتدای فصل نیز به دلیل عدم جذب بازیکن جدید قصد استعفا داشت، خاطر نشان کرد: آقای محمدی و هیئت مدیره تلاش می‌کنند، ولی بودجه باشگاه محدود است و جنگ نابرابری داریم. ما حتی نمی‌توانیم بازیکن درجه دو و سه جذب کنیم، دیگر چه برسد به ستاره. در نیم‌فصل اول بد نتیجه نگرفتیم، ولی امروز بازی بدی را انجام دادیم. البته راه ادامه دارد و امیدواریم در ادامه کمبود‌ها را جبران کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار