• کد خبر:۱۱۲۳۲۱
سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: معمولا در یک فصل کم پیش می آید که موقعیت داشته باشی ولی بازی را از دست بدهی، ما چند بازی است خوب بازی می کنیم ولی امتیاز از دست می دهیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، مجید جلالی در پایان دیدار تیمش برابر تراکتور اظهار داشت: معمولا در یک فصل کم پیش می آید که موقعیت داشته باشی ولی بازی را از دست بدهی. ما چند بازی است خوب بازی می کنیم ولی امتیاز از دست می دهیم. از این همه بدشانسی کلافه ام. بازیکنان پیشرفت خوبی کرده اند. بازیکنانمان گردش توپ خوبی دارند ولی نمیدانم چرا موقعیت ها را به راحتی از دست میدهیم.

وی افزود: فکر نمی کنم تراکتور دو موقعیت داشت ما 8 موقعیت داشتیم. شرایط حساسی در جدول داریم و به روزهای خوب می رسیم. 

سرمربی نساجی در خصوص اینکه چرا نساجی نمی‌تواند توپ‌های آخر را به ثمر برساند و مهاجمانش تمرکز ندارند، گفت: در طول بازی بچه‌هایمان صادقانه می‌دویدند. ما روبه‌روی تراکتور یکی از بهترین تیم‌های ایران آنقدر خوب توانستیم بازی کنیم که آن تیم را به شدت زیر فشار قرار دهیم. ما گل را زدیم، ولی یک نفر وظیفه‌اش را به خوبی انجام نداد و گل مساوی را خوردیم. بازیکنانمان نگران بازی می‌کنند. ما اگر یک برد داشته باشیم شرایط بهتر خواهد شد.

جلالی خاطرنشان کرد:‌از کمیته داوران می‌خواهم ما را در شرایط سختی که قرار داریم بیشتر درک کنند. نیاز داریم داوران باتجربه‌تری بازی‌هایمان را قضاوت کنند. از من توقع نداشته باشید شش بازی خودم را کنترل کنم. من هم در کنار زمین هستم اگر منصفانه بازی قضاوت شود، آدم بی‌تجربه‌ای نیستم و این را می گویم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار