• کد خبر:۱۱۲۳۲۳
مربی تیم فوتبال تراکتور گفت: تیم تراکتور در گذشته فانتزی بازی می‌کرد، الان یک فوتبال پرفشار بازی می‌کند،‌ در حال حاضر در فاز تغییرات این تیم هستیم.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ حمید عبداللهی مربی تیم تراکتور در پایان بازی تیمش برابر نساجی اظهار داشت: اول باید بگویم نساجی قائم شهر نسبت به نیم‌ فصل اول خیلی تغییر کرده است. 5، 6 بازیکن باکیفیت به این تیم اضافه شده‌اند و سطح بازیکنانشان تغییر کرده است. 

وی افزود: در نیمه اول یک بازی باکیفیت را اجرا کردیم، ولی در یک غافلگیری گل خوردیم و بعد از آن توانستیم جبران کنیم. در نیمه دوم تیم تراکتور به خاطر اینکه سه بازی در  خانه بازنده بود کمی استرس داشت. امیدوارم هیچ وقت برای تراکتور پیش نیاید که در خانه ببازد. الان که تیم برده است می‌گویم این تیم نیاز به یک کار اساسی دارد. باید در جزئیات فوتبالمان کار کنیم. در بازی قبل بازی مالکانه‌ای را انجام دادیم و باختیم و این بازی به آن صورت نبود و بازی را پیروز شدیم. 

مربی تیم تراکتور گفت: ما در فاز تغییرات هستیم. تراکتور فانتزی بازی می‌کرد و در حال حاضر آرایش تیم را عوض کردیم و فوتبال پرفشار و با پرس بالا انجام می‌دهیم. مطمئن باشید در سال 1400 یک تراکتور نوین را می‌بینید. 

عبداللهی خاطرنشان کرد: توقع ما از بازیکنان این است وقتی توپ را ندارند، باز هم تلاش‌شان را بیشتر کنند. با گذشت زمان این تیم بهتر خواهد شد. 

وی در خصوص اینکه تراکتور توانست بعد از دریافت گل به بازی برگردد، گفت: ‌همانطور که در فاز حمله همه شرکت می‌کنند، در فاز دفاع نیز همه باید حضور داشته باشند. اینکه بعد از گل به بازی بازگشتیم، باید بازیکنانمان روح بزرگی داشته باشند و گل را دریافت نکنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما با آن فوتبالی که مدنظر خطیبی است فاصله داریم و هر وقت به آن سطح رسیدیم، خطیبی خودش به کنفرانس می‌آید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار