• کد خبر:۱۱۲۳۲۶
سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی گفت: ماشین سازی به خاطر شرایطش قبل از بازی بازنده است.
به گزارش وب سایت دی اسپورت، مهدی پاشازاده پس از شکست 2 بر صفر ماشین سازی مقابل ذوب آهن اظهار داشت: متاسفانه اصلا بازی به من نچسبید. هم اشتباهات فردی داشتیم هم تیمی. در  ثانیه 30 بود که با آن وضع گل خوردیم و یک ضربه هم ایستگاهی بود که وارد دروازه ما شد. قبلا از بازی بازنده هستیم آن هم به خاطر شرایطی است که از قبل به وجود آمده است. امروز هم به حدنصاب نرسیدیم و تعویضی نداشتیم.

وی افزود: با دست خالی می‌جنگیم. باز هم نسبت به تیم حریفی که دستش بازتر است و می‌تواند بازیکنانی بخرد که ما در خواب هم نمی‌بینیم، بازی کردیم.

وی گفت: اشتباهات داوری هم در این بازی وجود داشت و بازی را به راحتی نگه می‌داشت و به دروازه بان حریف هم که وقت کشی می‌کرد، تذکر نمی‌داد. امروز همه چیز بد بود. گل‌هایی که خوردیم روی اشتباه فردی بود. مشکلات زیاد است و نمی‌دانید مدیریت چه تلاشی می‌کند که تیم آماده شود، اما بازیکنان تمرکز ندارند.

سرمربی ماشین سازی تاکید کرد: کار سخت است و فوتبال حرفه‌ای این نیست. هیچ کس به داد این تیم قدیمی ایران نمی‌رسد. ماشین سازی بازیکن زیاد داشته است، اما هیچ کس نیامد که بگوید شما با 6، 7 بازیکن امید بازی کردید. حتی یکی از نفرات امید هم نتوانست ما را همراهی کند.

پاشازاده عنوان کرد: باخت برای من است اشکالی ندارد، اما این را هم باید گفت که حداقل ها را نداریم. تیم داوری امروز هماهنگ نبود و به ضرر ما می‌شود. من خودم گفتم که 12 نفر داخل زمین هستند و وقتی بازی را نگه می‌دارید تمرکز بازیکنان ما به هم می‌ریزد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار