• کد خبر:۱۱۲۳۳۸
پایان رافت سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا پس از بازی مقابل هوادار تهران از سمت خود استعفاء داد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ پایان رافت سرمربی شهرداری آستارا پس از دیدار امروز برابر هوادار تهران که با برتری نماینده آستارا و کسب عنوان قهرمانی نیم فصل اول این تیم به پایان رسید با انتشار پیامی از هدایت تیم فوتبال شهرداری آستارا استعفاء داد.

در پیام منتشر شده رافت آمده است:

بسمه تعالی

باسلام؛ ضمن تشکر و قدردانی از محبت ها و حمایت های بی دریغ همشهریان عزیزم و همه زحمتکشان مجموعه باشگاه شهرداری آستارا و درود بر غیرت و شرف بازیکنان تیمم که با دستان خالی و در یک جنگ نابرابر مردانه می جنگند؛ به اطلاع می رسانم از روزی که در این تیم شروع به کار کردم تمام توان خود را برای اعتلای فوتبال شهرم بکار بستم و بودند یارانی که فداکارانه برای این مهم تلاش کردند.

اما واقعیت این است که به صرف تلاش فنی بازیکنان نمی توان تیمی را در این سطح حفظ کرد. امروز کار به جایی رسیده که با توجه به مشکلات عدیده و عدم پایبندی به قول ها و قرارها، عدم پرداخت حقوق و پاداش بازیکنان از سه ماه گذشته، عدم توان حفظ بازیکنان موجود و همچنین تقویت و ... ادامه این روند رو به رشد ممکن نیست.

برای تیم شهرم، بازیکنان باغیرتش، مدیرعامل اعضای هیات مدیره و تمامی دلسوزان و همراهان باشگاه شهرداری آستارا در ادامه راه بهترین ها را خواستارم.

خدا یار و یاورتان، فرزند کوچک آستارا، پایان رافت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار