• کد خبر:۱۱۲۳۸۱
تیم های آینده سازان و شهرداری گرگان از ساعت ۱۵ در سالن بسکتبال آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان شهرداری ۹۰ بر ۶۴ حریفش را شکست داد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ گرگانی ها دومین دیدار پلی اف مقابل آینده سازان را بسیار خوب آغاز کردند و از همان دقایق ابتدایی اختلاف با این تیم را زیاد کردند، در دقایق پایانی آینده سازان بهتر بازی کرد و اختلاف را کم کرد تا کوارتر ۳۱ بر ۱۷ به سود شهرداری به پایان برسد.

بازی کوارتر دوم با افت فاحش شهرداری دنبال شد‌ بازیکنان این تیم در ۵ دقیقه ابتدایی تنها ۴ امتیاز کسب کردند و در ادامه نیز نتوانستند بازی درخشان کوارتر اول را ارائه دهند تا با نتیجه ۱۷ بر ۱۴ مغلوب آینده سازان شوند.

شهرداری در کوارتر سوم به حضور جمشیدی در کسب امتیاز بهتر عمل کرد و با برتری ۲۳ بر ۱۷ پیروزی خود در این دیدار را تا حدود زیادی تضمین کرد. کوارتر چهارم روندی همانند کوارتر سوم داشت و باز هم شهرداری با نتیجه ۲۲ بر ۱۳ پیروز شد تا در نهایت ۹۰ بر ۶۴ حریفش را با شکست بدرقه کند و به عنوان اولین تیم صعود کننده به دور بعد مسابقات لیگ برتر بسکتبال شناخته شود. آینده سازان تنها تیم بدون برد نیز با ۱۶ شکست از دور مسابقات کنار رفت.

امینو بازیکن خارجی شهرداری با کسب ۱۵ امتیاز و ۱۰ ریباند دبل دبل کرد و بهترین بازیکن این دیدار شد. محمد حسینی بازیکن آینده سازان نیز با کسب ۱۹ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن این دیدار شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار