• کد خبر:۱۱۲۳۸۴
تیم‌های خانه بسکتبال خوزستان و شیمیدر قم از ساعت ۱۸ به مصاف هم رفتند و در پایان شیمیدر ۱۱۷ بر ۵۹ حریفش را شکست داد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ خانه بسکتبال خوزستان کوارتر اول را بهتر آغاز کرد و بازیکنان این تیم با پرتاب های سه امتیازی موفق ۱۱ بر ۵ پیش افتادند اما پس از کسب امتیاز یازدهم شیمیدر ۱۲ امتیاز پیاپی کسب کرد تا ۱۷ بر ۱۱ پیش افتد. در ادامه بازی متعادل شد و در نهایت شیمیدر ۳۳ بر ۲۱ پیروز شد. شیمیدر کوارتر دوم را طوفانی آغاز کرد و ۸ امتیاز پیش افتاد، اما بازی باز هم به تعادل کشیده شد تا نتیجه تا لحظات پایانی ۲۲ بر ۱۳ یه سود شیمیدر شود. شیمیدر همچون شروع کوارتر لحظات پایانی را نیز طوفانی بازی کرد تا ۳۳ بر ۱۳ پیروز کوارتر شود.

وحید حاجیان عملکردی استثنایی در نیمه اول داشت و با ۶ پرتاب ۳ امتیازی و عملکرد ۱۰۰ درصد در شوت ها با کسب ۲۰ امتیاز ستاره تیمش بود‌. ارسلان کاظمی نیز با ۱۱ امتیاز، ۹ ریباند و ۵ پاس گل عملکرد درخشانی داشت.

شیمیدر در نیمه دوم در حالی پا به میدان گذاشت که بازیکنانی که کمتر فرصت حضور در میدان را داشتند به بازی گرفته شدند. هرچند خانه بسکتبال خوزستان تلاش زیادی کرد و در مقاطعی  بازی خوبی ارایه داد اما کوارترهای سوم و چهارم را با نتایج ۲۸ بر ۱۳ و ۲۳ بر ۱۲ شکست خورد تا با مسابقات این فصل وداع کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار