• کد خبر:۱۱۲۳۸۵
تیم های ذوب آهن و شورا و شهرداری قزوین از ساعت ۱۵ در سالن بسکتبال آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان شهرداری قزوین با برتری ۸۰ بر ۷۴ اولین دیدار پلی اف را با پیروزی پشت سر گذاشت.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ قزوینی ها بازی را بهتر آغاز کردند و ۹ امتیاز از حریف پیش افتادند اما با اضافه شدن بازیکنان خارجی ذوب آهن روند بازی عوض شد و این تیم موفق شد اختلاف ایجاد شده را جبران کند و کوارتر اول را با نتیجه ۱۹ بر ۱۹ به پایان برساند

روند بازی در کوارتر دوم همانند کوارتر اول با برتری قزوین دنبال شد و ذوب آهن پس از کسب امیتاز پنجم ۵ دقیقه در کسب امتیاز ناکام ماند‌. هرچند در دو دقیقه پایانی ذوب آهن اختلاف را کم کرد اما کوارتر با برتری ۱۸ بر ۱۳ شهرداری قزوین پایان یافت.

ذوب آهن متفاوت از نیمه اول پا به کوارتر سوم گذاشت و بازی خوب این تیم منجر به برتری ۲۰ بر ۹ ذوبی ها شد تا ۶ امتیاز از حریف پیش بیفتند.

شهرداری قزوین در کوارتر چهارم بازی بهتری ارائه داد و با برتری ۲۱ بر ۱۵ بازی را در امتیاز ۶۷ به تساوی کشاند و کار به اورتایم کشید. شهرداری قزوین که در این دیدار بازی بهتری ارائه داد در اورتایم به حق خود رسید و با برتری ۱۳ بر ۷ پیروز اولین مصاف دو تیم در پلی اف شد.

 آستین بازیکن خارجی شهرداری در این دیدار با کسب ۱۸ امتیاز و ۱۵ ریباند نقش بزرگی در پیروزی تیمش داشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار