• کد خبر:۱۱۲۳۸۶
تیم‌های اکسون و شهرداری بندرعباس از ساعت ۱۸ در سالن بسکتبال آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان اکسون ۷۹ بر ۶۸ پیروز این دیدار شود‌.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ اکسون کوارتر اول را بهتر آغاز کرد، اما در حالی که ۸ بر ۲ پیش بود، ۲۰ بر ۹ کوارتر را واگذار کرد. این کوارتر بسیار کم کیفیت دنبال شد و به دلیل خطاهای پرتعداد دو تیم بارها متوقف شد. اکسون در این کوارتر ۱۰ خطا و شهرداری ۵ خطا انجام دادند.

کوارتر دوم با برتری اکسون آغاز شد و بازیکنان این تیم برای جبران نتیجه بازی با کیفیت تری ارائه دادند. هرچند اکسون ۲۲ بر ۱۴ پیروز شد اما برای پیروزی کافی نبود و این تیم بازنده به رختکن رفت.

کوارتر سوم پایاپای دنبال شد و دو تیم در کسب امتیاز بسیار نزدیک عمل کردند اما در نهایت اکسون با برتری ۲۷ بر ۲۳ سرانجام با برتری کوارتر را به پایان رساند.

خستگی بازیکنان بندرعباس و بازی برتر اکسون در کوارتر چهارم سبب شد این تیم با برتری ۲۱ بر ۱۱ در کوارتر بازی را با نتیجه ۷۹ بر ۶۸ به سود خود به پایان برساند تا در اولین گام پلی اف پیروز شود.

ورکیچ با کسب ۲۵ امتیاز و ۵ ریباند بهترین بازیکن این دیدار از نظر آماری بود. کورین هنری نیز با کسب ۲۱ امتیاز، ۶ ریباند و ۵ پاس گل بازی بسیار موثری ارایه داد و نقش مهمی در پیروزی تیمش داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار