• کد خبر:۱۱۲۵۷۴
تیم‌های شهرداری گرگان و مس رفسنجان از ساعت ۱۴:۴۰ در سالن بسکتبال آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان شهرداری گرگان به آسانی با نتیجه ۱۰۴ بر ۶۱ موفق به شکست حریف شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ بازی در کوارتر اول شروعی متعادل داشت و دو تیم در کسب امتیاز پایاپای پیش رفتند اما در ادامه گرگانی ها با چند توپ ربایی ۱۴ امتیاز پیاپی کسب کردند تا نتیجه بازی را از ۹ بر ۶ به ۲۳ بر ۶ تغییر دهند. بازی در لحظات پایانی باز هم متعادل پیش رفت تا کوارتر اول ۲۸ بر ۱۱ به سود شهرداری پایان یابد.

کوارتر دوم باز هم برای دو تیم متعادل پیش رفت، درخشش اصغر کاردوست در این کوارتر سبب شد مسی ها هم در دفاع و هم حمله موفق باشند. کوارتر دوم ۲۱ بر ۱۷ به سود شهرداری پایان یافت و در پایان نیمه اول پتی با ۱۳ امتیاز و اصغر کاردوست و محمد جمشیدی با کسب ۱۱ امتیاز عملکرد درخشانی داشتند.

شهرداری در نیمه دوم کار دشواری پیش رو نداشت و با برتری ۳۰ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۶ در کوارترهای سوم و چهارم به آسانی موفق به شکست مس رفسنجان شد.

نوید رضایی فر با ۲۱ امتیاز و ۸ ریباند و محمد جمشیدی با کسب ۲۲ امتیاز روز درخشانی را پشت سر گذاشتند. در آن سو اصغر کاردوست با ۱۷ امتیاز و ۶ ریباند بهترین بازیکن مس رفسنجان بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار