• کد خبر:۱۱۲۵۸۰
پالایش نفت آبادان و ذوب آهن برگزار کننده سومین دیدار از مرحله یک چهارم نهایی لیگ برتر بسکتبال بودند و در پایان یک دیدار حساس و نزدیک آبادانی ها ۶۸ بر ۵۹ از سد حریف سرسخت خود گذشتند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ ذدو تیم در کوارتر اول شروعی برابر داشتند اما در ادامه آبادانی ها با دفاع بسیار خوب اختلاف را افزایش دادند تا ۲۴ بر ۱۲ پیروز شوند. بازی در کوارتر دوم از نظر کیفی افت فاحشی کرد و بسیار پرخطا دنبال شد. بازی کم کیفیت سبب شد تنها ۲۵ امتیاز رد و بدل شود و بازی با ۸ خطای نفتی ها و ۴ خطای ذوب آهنی بارها متوقف شد. کوارتر دوم ۱۳ بر ۱۲ به سود ذوب آهن پایان یافت.

دنتمون که بیشترین امتیاز را در این ديدار برای ذوب آهن کسب کرده بود ۴ فوله و تعویض شد، ذوب آهن در کوارتر سوم، شروعی طوفانی داشت و بازی را در امتیاز ۴۰ به تساوی کشاند اما کسب ۷ امتیاز پیاپی از نفتی ها مجددا اختلاف را افزایش داد‌. این کوارتر ۲۲ بر ۱۴ به سود ذوب آهن پایان یافت تا در ادامه بازی نزدیک و حساس دنبال شود. بازی در کوارتر چهارم بازهم نزدیک و حساس دنبال شد اما تجربه بازیکنان نفت در دقایق پایانی به کمک این تیم آمد و بازی را در کوارتر چهارم ۱۸ بر ۱۲ به سود خود پایان دادند تا ۶۸ بر ۵۹ پیروز شوند.

محمد حسن زاده با کسب ۱۰ امتیاز، ۱۰ ریباند و ۴ پاس گل بهترین بازیکن این دیدار بود. دنتمون نیز با ۱۷ امتیاز بیشترین امتیاز را در این دیدار کسب نمود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار