• کد خبر:۱۱۲۵۹۶
تیم‌های مس رفسنجان و شهرداری گرگان در دومین دیدار خود از مرحله یک چهارم نهایی لیگ برتر بسکتبال از ساعت ۱۱ در سالن بسکتبال آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان یک دیدار جذاب و پرحاشیه شهرداری گرگان با برتری ۸۱ بر ۷۴ صعودش به مرحله نیمه نهایی را قطعی کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ کوارتر اول با برتری گرگانی ها آغاز شد، دو خطای غیرورزشی از بازیکنان شهرداری سبب شد مسی ها جلو بیفتند اما شهرداری مجددا صاحب برتری شد و این برتری را تا پایان کوارتر حفظ کرد و با نتیجه ۲۲ بر ۱۴ پیروز شد. مس رفسنجان در کوارتر دوم متفاوت پا به میدان گذاشت و با ارائه یک بازی جسورانه اختلاف را کم‌ کرد. رفسنجانی ها با برتری ۲۰ بر ۱۵ اختلاف را به ۳ امتیاز کاهش دادند.

بازی خوب مس در کوارتر سوم سبب شد بازی به تساوی کشیده شود‌. بازی دقایقی بسیار نزدیک دنبال شد و مس حتی توانست در امتیاز مجموع به برتری برسد اما گرگانی ها بازی را در پایان کوارتر در امتیاز ۲۱ به تساوی کشاندند. بازی در انتهای کوارتر سوم تحت تاثیر درگیری لفظی سرمربیان دو تیم قرار گرفت‌. کوارتر چهارم پایاپای دنبال شد اما تجربه بالای گرگانی ها و ۵ فوله شدن سه بازیکن مس سبب شد شهرداری ۲۳ بر ۱۹ پیروز کوارتر شود.

پری پتی با کسب ۱۹ امتیاز و ۱۴ ریباند بهترین بازیکن این میدان شد. نوید رضایی فر نیز با کسب ۲۲ امتیاز، پرامتیازترین بازیکن این دیدار شد. در آن سو اصغر کاردوست با ۹ امتیاز و ۱۱ ریباند موثرترین بازیکن مس رفسنجان بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار