• کد خبر:۱۱۲۶۰۰
اختصاصی وب سایت دی اسپورت؛

پایان مرحله اول لیگ سه| تیم های صعود و سقوط کننده مشخص شدند

با پایان مرحله نخست رقابت های لیگ دسته سوم باشگاه های کشور تیم های صعود و سقوط کننده به مرحله نهایی این رقابت ها مشخص شدند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مرحله نخست رقابت های لیگ دسته سوم باشگاه های کشور با برگزاری مسابقات هفته سیزدهم و پایانی این رقابت ها در گروه اول به پایان رسید.

در پایان این مرحله از رقابت ها؛ ۱۰ تیم (تیم های اول و دوم) و ۳۳ تیم (تیم های رده پنجم تا سیزدهم پنج گروه این مرحله) به رقابت های لیگ استان های مربوطه سقوط کردند.

ضمن اینکه تیم های شاهین زاهدان، آبی پوشان شمس کیش و رضوانی اصفهان حاضر در گروه پنجم رقابت ها با انصراف از ادامه حضور در مسابقات طبق مقررات و آئین نامه انضباطی دو رده مسابقاتی سقوط کردند.

تیم های صعود و سقوط کننده و همچنین تیم هایی که جواز حضور در مرحله نخست فصل آینده را خواهند داشت بر اساس گروه بندی فصل جاری به شرح زیر هستند:

*گروه اول:

با توجه به جدول رده بندی این گروه در پایان مرحله نخست رقابت ها؛ تیم های مقاومت تهران و کیان اراک به ترتیب با قرارگیری در رتبه اول و دوم به مرحله نهایی لیگ سه راه یافتند.

همچنین سقوط تیم های دریای حربده محمود آباد، استقلال علی آباد، سیمان شاهرود، آسمان مشهد، شهروند نور، مقاومت جویبار، شهرآهن خواف، انتظار بجنورد و بادامک قائن از این رقابت ها به لیگ استان های مربوطه مسجل شد.

ضمنا تیم های داماش پارسه تهران و شریعت نوین مشهد با قرارگیری در رتبه سوم و چهارم جواز حضور در مرحله اول فصل آینده را کسب کردند.

پایان مرحله اول لیگ سه| تیم های صعود و سقوط کننده مشخص شدند

*گروه دوم:

با توجه به جدول رده بندی این گروه در پایان مرحله نخست رقابت ها؛ تیم های ستارگان مردان‌پاشا و شهید اورکی اسلامشهر به مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته سوم صعود کردند.

همچنین سقوط تیم های مینو خرمدره، شهروند رامسر، شاهین تهران، سردار جنگل صومعه سرا، آلومینیوم پارس ساوه، شهروند فریدونکنار، کیاپارس تهران، سولدوز نقده، سفیرنوین آبیک از این رقابت ها به لیگ استان های مربوطه مسجل شد.

ضمنا دو تیم سوهان محمد قم و ستارگان سیمرغ البرز به ترتیب با قرار گیری در رتبه های سوم و چهارم جواز حضور در مرحله اول فصل آینده را کسب کردند.

پایان مرحله اول لیگ سه| تیم های صعود و سقوط کننده مشخص شدند

*گروه سوم:

با توجه به جدول رده بندی این گروه در پایان مرحله نخست رقابت ها؛ تیم های نفت ایرانیان و کانیاو اشنویه به مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته سوم صعود کردند.

همچنین سقوط تیم های کاویان نقده، نیکان مهر تهران، ستارگان آژند آذربایجان، آکادمی کیای تهران، جام جم بیله سوار، اوحدی مراغه، عقاب تبریز، خورشیدمهر قروه، و ذوب آهن اردبیل از این رقابت ها به لیگ استان های مربوطه مسجل شد.

ضمنا تیم های شهدای گروس بیجار و گرین کشاورز نهاوند به ترتیب با قرار گیری در رتبه های سوم و چهارم جواز حضور در مرحله اول فصل آینده را کسب کردند.

پایان مرحله اول لیگ سه| تیم های صعود و سقوط کننده مشخص شدند

*گروه چهارم:

با توجه به جدول رده بندی این گروه در پایان مرحله نخست رقابت ها؛ تیم های فرهنگ رامهرمز و خلیج فارس بندرماهشهر به مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته سوم صعود کردند.

همچنین سقوط تیم های پردیس خرم آباد، شهرداری بروجرد، ستارگان کرمانشاه، شاهین لردگان، پرسپولیس نوین دزفول، پویا شوش دانیال، شهدای ایل بهمئی، شهدای چوار ۶۵ ایلام و رز موکت بروجن از این رقابت ها به لیگ استان های مربوطه مسجل شد.

ضمنا تیم های پرسپولیس برازجان و پیروزی نگین خورموج به ترتیب با قرار گیری در رتبه های سوم و چهارم جواز حضور در مرحله اول فصل آینده را کسب کردند.

پایان مرحله اول لیگ سه| تیم های صعود و سقوط کننده مشخص شدند

*گروه پنجم:

با توجه به جدول رده بندی این گروه در پایان مرحله نخست رقابت ها؛ تیم های ون پارس نقش جهان و خلیج فارس میناب به مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته سوم صعود کردند.

همچنین سقوط تیم های پرسپولیس شیراز، استوک مرودشت، صنعت فولاد اصفهان، هرنگ جوان بستک هرمرگان، سنگ آهن بافق، امیدآوران مشیز کرمان از این رقابت ها به لیگ استان های مربوطه مسجل شد.

ضمنا تیم های عقاب شیراز و فولاد هرمزگان به ترتیب با قرار گیری در رتبه های سوم و چهارم جواز حضور در مرحله اول فصل آینده را کسب کردند.

همانطور که پیش تر نیز اعلام شد، تیم های شاهین زاهدان، آبی پوشان شمس کیش و رضوانی اصفهان با توجه به انصراف از ادامه حضور در رقابت ها از جدول گروه پنجم حذف شده بودند.

پایان مرحله اول لیگ سه| تیم های صعود و سقوط کننده مشخص شدند

همچنین تیم های تازان تهران (آرتام تبریز)، مهاجرنوین مشهد،جوان نوین ساری، شهرداری نوشهر، سپاهان نوین ایذه، سپاهان نوین اصفهان، استقلال شوش، شهید مولایی قائمشهر (دماوند آمل)، فرهنگ ایثار آستارا، برق 3فاز شیراز، پاراگ تهران، پیشگامان فنون پارس تهران، آبی پوشان ذوالفقار کاشان، 04 بیرجند (امید وحدت خراسان)، بویراحمد یاسوج (بنیامین ورزش پارسه)، یزد لوله، پاس گیلان از مرحله نهایی فصل گذشته لیگ دسته سوم جواز حضور در رقابت های مرحله نهایی فصل جاری را کسب کرده بودند.

تیم های شهدای رزکان کرج، شهرداری فومن و بعثت کرمانشاه 3 تیم سقوط کننده از لیگ دسته دوم به لیگ سه هستند که در این مرحله از رقابت ها به همراه تیم های مذکور و تیم های صعود کننده از مرحله اول در مرحله نهایی فصل جاری لیگ دسته سوم حضور خواهند داشت.

به گزارش دی اسپورت؛ طبق اعلام کمیته مسابقات سازمان لیگ؛ مرحله نهایی فصل جاری رقابت های لیگ دسته سوم از روز چهارشنبه یکم اردیبهشت ماه سال جاری (1400) آغاز خواهد شد.

طبق هماهنگی های صورت گرفته مراسم قرعه کشی مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته سوم ۱۶ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ از ساعت ۱۴ به صورت آنلاین و بدون حضور فیزیکی نمایندگان تیم های حاضر در سال کنفرانس سازمان لیگ برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است؛ رقابت های مرحله نهایی لیگ دسته سوم باشگاه های کشور در 3 گروه 10 تیمی برگزار می شود در پایان این مرحله تیم های اول به صورت مستقیم به رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور صعود کرده و تیم های دوم جدول با بهترین تیم سوم جدول سه گروه از لحاظ امتیازی به مرحله پلی آف رقابت ها صعود می کنند.

4 تیم حاضر در مرحله پلی آف پس از انجام قرعه کشی با یکدیگر به صورت رفت و برگشت رقابت کرده و در نهایت دو تیم برنده در مرحله پلی آف به دیدار نهایی پلی آف که به صورت رفت و برگشت صعود می کنند و نهایتا تیم برنده در مرحله پلی آف نهایی به عنوان تیم چهارم جواز حضور در فصل آینده رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور را کسب می کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار