• کد خبر:۱۱۲۶۱۸
تیم‌های اکسون و شیمیدر در دومین دیدارشان از مرحله یک چهارم نهایی به مصاف هم رفتند و در پایان یک دیدار جذاب شیمیدر ۸۷ بر ۷۷ پیروز این دیدار شود و کار را به بازی سوم بکشاند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ شیمیدر کوارتر اول را بهتر آغاز کرد و حتی اختلاف را به ۸ امتیاز رساند اما در دقایق پایانی اکسونی ها اختلاف را کم کردند تا شیمیدر برنده این کوارتر با نتیجه ۲۱ بر ۱۷ شود. اکسونی ها در کوارتر دوم بسیار منطقی دفاع کردند و با توپ ربایی های پیاپی کار را برای شیمیدر دشوار کردند‌. بازیکنان اکسون موفق شدند اختلاف را جبران کنند و با دو امتیاز برتری پیروز به رختکن بروند.

در کوارتر سوم دو تیم بازی پرنوسانی را به نمایش گذاشتند. ابتدا اکسون ۵ امتیاز در کوارتر پیش افتاد اما شیمیدر که خطر حذف را نزدیک میدید با ارایه یک بازی زیبا با برتری ۲۹ بر ۱۸ کوارتر را به سود خود به پایان رساند. شیمیدر در کوارتر پایانی نیز بازی برتری ارائه داد و تلاشهای اکسون برای جبران نتیجه به ثمر ننشست تا شیمیدر با برتری ۲۲ بر ۲۱ پیروز کوارتر شود. امیرحسین آذری که در نیمه اول عملکرد خوبی نداشت در نیمه دوم بسیار موثر ظاهر شد و امتیازات مهمی برای تیمش کسب کرد.

ایکه دیگو با ۲۱ امتیاز و ۱۵ ریباند بهترین بازیکن میدان بود. در آن سو کورین هنری با ۱۹ امتیاز، ۶ ریباند، ۱۰ پاس گل و ۳ توپ ربایی ستاره تیمش بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار