• کد خبر:۱۱۲۶۹۷
اختصاصی وب سایت دی اسپورت؛

برگزاری مراسم قرعه کشی مرحله نهایی لیگ دسته سوم + عکس

مراسم قرعه کشی مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته سوم باشگاه های کشور برگزار و تیم های حاضر رقبای خود را در این مرحله از رقابت ها شناختند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مراسم قرعه کشی مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته سوم باشگاه های کشور به صورت وبینار از ساعت 14:15 امروز در سالن کنفرانس سازمان لیگ با حضور فیزیکی امیرحسین فراهانی مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته سوم و با حضور مجازی نمایندگان تیم های حاضر در این مرحله از رقابت ها برگزار شد.

در حالیکه قرار بود این مراسم راس ساعت 14 آغاز شود اما این مراسم با تاخیر 15 دقیقه ای آغاز شد.

در پایان این مراسم قرعه کشی، گروه بندی این مرحله بر اساس مناطق جغرافیایی تیم های حاضر مشخص و تیم ها رقبای خود را شناختند.


تعداد تیم های هر استان در مرحله نهایی لیگ دسته سوم:

برگزاری مراسم قرعه کشی مرحله نهایی لیگ دسته سوم + عکس


نحوه گروه بندی تیم های حاضر در مرحله نهایی لیگ دسته سوم:

برگزاری مراسم قرعه کشی مرحله نهایی لیگ دسته سوم + عکس


گروه بندی تیم های حاضر در مرحله نهایی لیگ دسته سوم:

گروه اول:
پاراگ تهران - مقاومت تهران  - یشگامان فنون پارس - جوان نوین ساری - شهرداری نوشهر - شهید مولایی قائمشهر (دماوند آمل) - ستارگان مردان‌پاشا البرز - شهدای رزکان کرج - 04 بیرجند - امید وحدت خراسان - مهاجر نوین مشهد

گروه دوم:
شهید اورکی اسلامشهر - نفت ایراینان - بویراحمد یاسوج (بنیامین ورزش تهران) - فرهنگ ایثار آستارا - شهرداری فومن - کانیاو اشنویه - پاس گیلان
بعثت کرمانشاه - کیان اراک - تازان تهران (ارتام تبریز)

گروه سوم:
سپاهان نوین اصفهان - ون پارس نقش‌جهان - ذوالفقار کاشان (صنعت ابریشم) - استقلال شوش - خلیج‌فارس بندرماهشهر - فرهنگ رامهرمز - سپاهان نوین ایذه - یزد لوله - خلیج ‌فارس میناب - برق سه فاز شیراز (ایمان سبز)بروز رسانی| مراسم قرعه کشی مرحله نهایی لیگ دسته سوم
امیرحسین فراهانی در پایان مراسم قرعه کشی اظهار داشت: مسابقات این مرحله از یکم اردیبهشت ماه به صورت رفت و برگشت آغاز خواهد شد و با توجه به اینکه آغاز مسابقات این مرحله مصادف با ماه مبارک رمضان است از ماه های قبل با نامه نگاری ها و مکاتباتی که با هیئت فوتبال های مربوطه و باشگاه های حاضر در این مرحله داشتیم همواره به استانداردسازی نور ورزشگاه تاکید داشته ایم.

فراهانی افزود: امیدوارم باشگاه ها با برطرف کردن مشکل نور ورزشگاه های میزبانی خود و رعایت پروتکل های بهداشتی بر برگزاری هر چه بهتر این مسابقات کمک کنند تا در ادامه برای برگزاری منظم مسابقات با مشکل جدی مواجه نشویم.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته سوم با اشاره به زمان نقل و انتقالات مرحله نهایی لیگ دسته سوم بیان داشت: همانطور که از قبل نیز اعلام کرده ایم نقل و انتقالات این مرحله از روز دوشنبه 23 فروردین ماه 1400 آغاز و تا پایان ساعت اداری روز یکشنبه اردیبهشت ماه 1400 ادامه خواهد داشت.

ایشان در مورد نحوه صعود و سقوط تیم ها تصریح کرد: به منوال گذشته در پایان مسابقات در مجموع 4 تیم جواز حضور در رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور را جذب خواهند کرد که 3 تیم از این 4 تیم، تیم های اول هر گروه خواهند بود که به صورت مستقیم صعود خواهند کرد و دو مرحله پلی آف خواهیم داشت که تیم ها در این مرحله نیز رقبای خود را از طریق قرعه کشی خواهند شناخت. ابتدا در مرحله پلی آف اول تیم های دوم هر گروه با بهترین تیم سوم جداول سه گانه از لحاظ امتیازی به صورت رفت و برگشت به رقابت خواهند پرداخت که در نهایت تیم های برنده در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با صعود به مرحله نهایی پلی آف دیدارهای این مرحله را به صورت رفت و برگشت برگزار کرده و نهایتا برنده مجموع دو دیدار رفت و برگشت به عنوان تیم چهارم به لیگ دو صعود خواهد کرد.


فراهانی در پایان در خصوص زمان پایانی این مرحله گفت: با توجه به پیش بینی های کمیته مسابقات سازمان لیگ و اگر اتفاق خاصی در ادامه مسابقات رخ ندهد زمان پایانی مسابقات این مرحله اواخر مردادماه یا اوایل شهریور ماه سال جاری خواهد بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار