• کد خبر:۱۱۲۷۱۶
در گفتگو با دی اسپورت؛

شفیعی راد: برنامه نیم فصل دوم تغییر نکرده است

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته دوم گفت: تغییری در برنامه نیم فصل دوم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ایجاد نشده است.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ مهرداد شفیعی راد در گفتگو اختصاصی با خبرنگار دی اسپورت در خصوص شایعه تغییر برنامه مسابقات نیم فصل دوم لیگ دسته دوم اظهار داشت: تغییری در برنامه نیم فصل دوم ایجاد نشده است. و مسابقات طبق برنامه ای که از قبل اعلام کرده ایم به قوت خود باقی است و بر اساس این برنامه مسابقات را برگزار خواهیم کرد.

شفیعی راد در واکنش به این موضوع که در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر تغییر برنامه مسابقات نیم فصل دوم آن هم به دلیل حضور تیم شاهین بندرعامری در رقابت های جام حذفی به گوش می رسید کفت: هنوز ما قرار است امروز مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی را قرعه کشی کنیم و علاوه بر آن به خاطر یک تیم دسته دومی که در جام حذفی حضور دارد این عاقلانه نیست که کل لیگ را تعطیل کنیم.

وی افزود: پس از قرعه کشی مرحله یک هشتم جام حذفی و اعلام برنامه این مرحله از رقابت ها، بر اساس برنامه مسابقات شاهین بندرعامری در جام حذفی و لیگ اگر نیاز باشد تغییراتی در زمان مسابقات این تیم لحاظ خواهیم کرد.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته دوم در خصوص حواشی بازی نفت امیدیه و سردار بوکان بیان داشت: گزارش مقامات رسمی مسابقه را دریافت و پس از آن به کمیته انضباطی ارجاع دادیم تا آنها در مورد این مسابقه تصمیم گیری کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار