• کد خبر:۱۱۲۷۲۸
سرمربی ایمان سبز شیراز گفت: با همت تمام ارکان تیم و باشگاه با تلاش فراوان و برنامه ریزی شده سعی در حضور موفقی در مسابقات داریم.
به گزارش وب سایت دی اسپوررت؛ اسماعیل زارع سرمربی جوان اما با سابقه تیم فوتبال ایمان سبز با اشاره به مسابقه با تیم های سپاهان و سپاهان نوین در اردوی تدارکاتی این تیم گفت: تمرینات خوب و منظمی را پشت سر گذاشته ایم و در حال حاضر سیکل تمرینی خود را با برگزاری اردوی چهار رورزه در اصفهان پیگیری می کنیم.

وی درباره پیروزی در دیدار تدارکاتی برابر فجر سپاسی گفت: بازی های خوبی پشت سر گذاشتیم هر چند در این دیدارها به هیچ وجه دنبال نتیجه نبودیم و اهداف دیگری در بعد اماده سازی و بستن تیم و طراحی های تاکتیکی داشتیم اما پیروزی برابر فجر نیز در ذهنیت مثبت تیم‌تاثیر داشت.

سرمربی سابق فجر شهید سپاسی و فعلی ایمان سبز ادامه داد: بیش از ۸۰ درصد تیم بومی بسته شده است و با نگاه مثبت و حرفه ای مهندس غلامی مالک باشگاه توانستیم تفکر جدیدی را در فوتبال فارس جاری کنیم و بستری جدید برای رشد استعدادها و بازیکنان خوب فارس ایجاد کنیم که اینده نگر خواهد بود و فلسفه مقدسی خواهد داشت.

زارع بیان داشت: با همت تمام ارکان تیم و باشگاه با تلاش فراوان و برنامه ریزی شده سعی در حضور موفقی در مسابقات داریم، اما میدانیم مسابقات در دور دوم پر است از تیم های مدعی و با انگیزه که کار را سخت می کند.

او گفت: تیم ما شرایط مثبتی دارد اما بسیاری از تیم ها در شرایط خوبی به سر میبرند و هزینه های زیادی برای موفقیت و صعود داشته اند ،ما هم سعی میکنیم عملکرد خوبی داشته باشیم تا بستر فعلی برای رشد بازیکنان فوتبال فارس ماندگارتر شود.

سرمربی ایمان سبز سیراز اظهار کرد: بدون شک گروه جنوب که ما در آن قرار داریم سخت ترین گروه مسابقات است و تمام تیم ها مدعی هستند، علاوه بر اینکه هیچ بازی ساده ای نداریم باید گفت هر بازی، هر امتیاز و هر گل و دقیقه به دقیقه بازی ها در صعود تیم ها تاثیر دارند، با این وجود با برنامه و پرتلاش تمرین کرده ایم و هدف های بزرگی در سر داریم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار