• کد خبر:۱۱۲۷۶۴
آینده سازی در اولویت کاری اکثر مدیران نیست؛
  • ۰۹:۱۲
  • ۱۹/فروردين/۱۴۰۰

عزیزی: افتخار می‌کنم که مربی چنین بازیکنان باغیرت و شجاع هستم

سرمربی تیم نود ارومیه گفت: آینده سازی در اولویت کاری اکثر مدیران نیست، در حالی که تیم‌هایی مثل نود با ارزش دادن به بازیکنان بومی و جوان آینده فوتبال ایران را می‌سازند.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ عباس عزیزی سرمربی تیم فوتبال نود ارومیه پس از برتری مقابل تیم گل‌ریحان البرز ضمن تشکر از تلاش تمامی عوامل این باشگاه اظهار کرد: تک به تک اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم در تمامی بازی‌ها با غیرت مثال زدنی خود در زمین مسابقه حاضر می‌شوند و من نیز افتخار می‌کنم که مربی چنین بازیکنان باغیرت، شجاع و بامعرفتی هستم و شکی ندارم با توجه به جوان بودن شان سال‌های آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

وی ادامه داد: بازی سخت و ۶ امتیازی مقابل تیم خوب گل ریحان داشتیم. در این مسابقه توانستیم بازی برتری را نسبت به حریف ارائه دهیم و ۷.۸ موقعیت خوب گلزنی نیز بدست آوردیم و در نهایت به تمامی امتیازات این مسابقه دست یافتیم. 

عزیزی کادرفنی تیم خود را جزو کم هزینه‌ و باانگیزه‌ترین تیم‌های لیگ یک عنوان کرده و تاکید کرد: به عشق فوتبال و مردم خوب آذربایجان برای موفقیت تیم نود ارومیه تلاش می‌کنیم. طی ۱۰ هفته اخیر که هدایت تیم نود را برعهده داشتم توانستیم با همت کادر مدیریتی، فنی و بازیکنان ۱۶ امتیاز مهم را در این جنگ نا برابر بدست آوریم. متاسفانه فوتبال ایران در حال حاضر دچار مشکلات زیادی شده و مدیران تیم‌های‌ متمول فقط به دنبال جذب بازیکنان نامدار هستند و هیچ توجهی به بازیکنان جوان ندارند و می‌توان گفت که آینده سازی در اولویت کاری اکثر مدیران نیست، در حالی که تیم‌هایی مثل نود با ارزش دادن به بازیکنان بومی و جوان آینده فوتبال ایران را می‌سازند.

سرمربی نود ارومیه تغییر میزان سهمیه بزرگسالان، امیدها و جوانان در لیست تیم‌ها را شرط مهمی در جوان سازی فوتبال ایران شمرد و گفت: در لیگ یک فوتبال با تیم‌های متمول، مربیان بزرگ و بازیکنان نامدار زیادی روبه‌رو شده‌ایم اما هرگز کیفیت فوتبالی خوب و قابل قبولی را مشاهده نکردیم و در واقع فوتبال نتیجه گرا جای آموزش و کمک به فوتبال را گرفته است، امیدوارم همکاران مان نوع نگاه و نگرش خود نسبت به فوتبال را تغییر دهند و به بیان ساده‌تر از فوتبال مستقیم به سمت فوتبال مالکانه حرکت کنند‌.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار