• کد خبر:۱۱۲۸۶۰
در پایان دور گروهی شمال
  • ۱۹:۳۱
  • ۲۴/فروردين/۱۴۰۰

صدرنشینی مقتدرانه نبوغ و برتری آتشی مقابل دانش فراز

در آخرین روز از رقابتهای های مرحله گروهی رتبه بندی شمال، نبوغ در اولین دیدار ۶۳ بر ۴۵ از سد شهرداری نوین گرگان گذشت و مقتدرانه در صدر جدول ایستاد و در دومین دیدار نیز مدرسه آتشی با برتری ۶۹ بر ۵۵ مقابل دانش فراز در جایگاه دوم گروه ایستاد.

در اولین دیدار که از ساعت ۱۵ در سالن بسکتبال آزادی برگزار شد نبوغ اراک با نتیجه ۶۳ بر ۴۵ شهرداری نوین گرگان را شکست داد. نبوغ کوارترهای اول و دوم را ۱۵ بر ۷ و ۲۳ بر ۸ به سود خود به پایان رساند و در کوارترهای سوم و چهارم با نتایج ۱۵ بر ۱۱ و ۱۵ بر ۱۴ نتیجه را به حریف واگذار کرد.

نبوغ در این دیدار نیمه اول را برتر آغاز کرد و با برتری ۲۳ امتیازی در نیمه اول پیروزی خود در این دیدار تا حدود زیادی تضمین کرد. گرگانی ها در نیمه اول در ریباند بسیار ضعیف ظاهر شدند و پرتاب های آزاد زیادی را از دست دادند. بازی در نیمه دوم روندی متفاوت داشت، نبوغ از بازیکنانی استفاده کرد که کمتر فرصت بازی داشتند و گرگانی ها نیز با پرتاب های سه امتیازی موفق سعی در کاهش اختلاف و جبران نتیجه داشتند اما حضور بازیکنان اصلی در ترکیب نبوغ سبب شد اختلافی که به ۱۰ امتیاز رسیده بود، در نهایت به ۱۸ امتیاز برسد.

در دومین دیدار دو تیم دانش فراز و مدرسه آتشی از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف هم رفتند و در پایان آتشی موفق شد ۶۹ بر ۵۵ بر حریفش غلبه کند. آتشی هر چهار کوارتر را با نتایج ۲۰ بر ۱۲ و ۱۶ بر ۱۵ و ۲۳ بر ۱۹ و ۱۰ بر ۹پیروز شد تا در رتبه دوم گروه قرار گیرد.

در پایان دور گروهی نبوغ اراک با سه برد در رده اول گروه قرار گرفت و حریف تپنای بوشهر شد، مدرسه آتشی با دو برد حریف خانه بسکتبال جهرم شد، دانش فراز با یک برد در رده سوم قرار گرفت و باید به مصاف نظم آوران سیرجان برود و شهرداری نوین گرگان نیز با قرار گرفتن در رده چهارم گروه حریف تیم بدون شکست سپاهان شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار