• کد خبر:۱۱۲۸۹۳
ماراتن مهرام و پالایش نفت به سود مهرام
  • ۲۲:۵۷
  • ۲۵/فروردين/۱۴۰۰

مهرام با برتری مقابل نفت حریف شهرداری در فینال شد

تیم‌های مهرام و پالایش نفت در پنجمین دیدار سری نیمه نهایی از ساعت ۲۰:۲۵ به مصاف هم رفتند و در پایان یک دیدار جذاب و نفس گیر مهرام در لحظات پایانی موفق به شکست حریف شد و با برتری ۸۵ بر ۸۳ راهی فینال مسابقات شد.

آبادانی ها کوارتر اول را بهتر آغاز کردند و در همان دقایق نخستین ۶ امتیاز پیش افتادند، دو تیم بسیار پراشتباه ظاهر شدند و فشار روانی بازی بر بازیکنان کاملا مشهود بود. بازی در ادامه متعادل شد و در نهایت آبادانی ها با برتری ۱۸ بر ۱۶ کوارتر اول را به سود خود به پایان رساندند.

آبادانی ها در کوارتر دوم بازهم بازی را بهتر آغاز کردند، اما مهرام خیلی زود کنترل بازی را در دست گرفت و اختلاف امتیاز در کوارتر دوم را به ۸ امتیاز رساند. هرچند آبادانی ها برای لحظاتی موفق به کاهش اختلاف شدند اما در نهایت کوارتر با برتری ۲۴ بر ۱۷ مهرام به پایان رسید.

سعید داورپناه با کسب ۱۷ امتیاز و ۶ از ۶ پرتاب موفق عملکرد درخشانی داشت.

بازی در کوارتر سوم در حالی با برتری آبادانی ها آغاز شد که مهرام در همان یک دقیقه نخست ۴ فوله شد. بازی در این کوارتر پرخطا دنبال شد و حسن زاده و کامرانی در این کوارتر ۴ فوله شدند. در حالی که آبادانی ها ۸ امتیاز در کوارتر پیش بودند موفق به حفظ اختلاف نشدند و مهرام در یک دقیقه پایانی اختلاف را به ۲ امتیاز کاهش داد تا این کوارتر ۲۲ بر ۲۰ به سود پالایش نفت پایان یابد.

حسن زاده در ابتدای کوارتر چهارم ۵ فوله شد و با ده دقیقه بازی زمین را ترک کرد. آبادان در حالی که در این کوارتر نیز با اختلاف ۹ امتیاز پیش بود نتوانست این اختلاف را حفظ کند و دیسکوالیفه شدن صمد نیکخواه بازی را به سود مهرام تغییر داد تا با وجود برتری ۲۶ بر ۲۵ پالایش نفت، مهرام پیروز این دیدار و راهی فینال این فصل لیگ برتر شود.

این دیدار با ۵۹ خطا خشن ترین بازی لیگ بود.

مهدی کامرانی با کسب ۱۴ امتیاز، ۶ ریباند و ۷ پاس گل بهترین بازیکن مهرام در این دیدار شد. سعید داورپناه نیز با ۳۱ امتیاز، ۹ ریباند، ۴ پاس گل و ۳ توپ ربایی عملکرد درخشانی داشت هرچند نتوانست مانع از شکست تیمش شود‌.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار