• کد خبر:۱۱۲۹۵۵
شهرداری گرگان یک بر صفر پیش افتاد
  • ۲۳:۳۷
  • ۲۹/فروردين/۱۴۰۰

برتری شهرداری گرگان مقابل مهرام در بازی اول فینال

شهرداری گرگان و مهرام از ساعت ۲۱:۳۰ در سالن بسکتبال آزادی اولین فینال لیگ برتر را برگزار کردند و در پایان شهرداری ۸۴ بر ۷۲ اولین دیدار را به سود خود به پایان رساند.

گرگان کوارتر اول را طوفانی آغاز کرد و همان ابتدا ۸ امتیاز از حریف پیش افتاد. جمشیدی خیلی زود با دو خطا از زمین خارج شد و سرانجام مهرام پس از ۳ دقیقه ناکامی در کسب امتیاز موفق به کسب امتیاز شد. روند خوب شهرداری ادامه یافت و این تیم اختلاف را به ۱۶ امتیاز رساند، اما مهرام ها در دقایق پایانی اختلاف را به ۱۱ امتیاز کاهش دادند تا کوارتر اول ۲۵ بر ۱۴ به سود شهرداری پایان یابد.

مهرام در کوارتر دوم شروع بهتری داشت و ۵ امتیاز از حریف پیش افتاد، در ادامه بازی کمی افت کرد و گرگانی ها بازی را به تعادل کشیدند. این کوارتر در پایان ۱۶ بر ۱۴ به سود مهرام به پایان رسید تا اختلاف امتیاز به ۹ کاهش یابد.

در پایان کوارتر دوم، پری پتی با ۱۷ امتیاز و صمد نیکخواه با ۱۶ امتیاز عملکرد موثری داشتند.

دو تیم در شروع کوارتر سوم یا پرتاب های سه امتیازی موفق کم امتیاز بودن کوارتر دوم را جبران کردند. هرچند مهرام شروع بهتری داشت و حتی اختلاف را به ۳ امتیاز کاهش داد اما در ادامه گرگانی ها بازی برتر خود را به حریف دیکته کردند و با برتری ۲۴ بر ۲۱ کوارتر را به سود خود پایان دادند.

اولین امتیاز کوارتر چهارم توسط مهرام کسب شد اما این تیم بیش از ۳ دقیقه در کسب امتیاز ناکام بود تا گرگانی ها با کسب ۹ امتیاز اختلاف را به ۱۹ افزایش دهند‌. مهرام که شانس کمی برای بازگشت به بازی داشت در دقایق پایانی تلاش زیادی برای جبران نتیجه کرد اما با تساوی ۲۱ بر ۲۱ شهرداری گرگان پیروز این دیدار شد.

پتی با کسب ۲۴ امتیاز، ۱۰ ریباند، ۴ پاس و ۴ توپ ربایی بهترین بازیکن این دیدار بود، امینو نیز با کسب ۲۱ امتیاز و ۱۱ ریباند عملکرد درخشانی در این دیدار داشت. صمد نیکخواه نیز با کسب ۳۰ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن این دیدار شد.

حواشی 
هوادارا در این دیدار به صورت مجازی این دیدار را تماشا کردند و تصویرشان از نمایشگرهای ورزشگاه پخش شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار