• کد خبر:۱۱۳۰۱۰
نخستین شکست فصل شهرداری گرگان
  • ۲۲:۳۸
  • ۳۱/فروردين/۱۴۰۰

برد سه رقمی مهرام مقابل شهرداری گرگان

تیم های مهرام و شهرداری گرگان در دومین فینال از ساعت ۲۰:۲۰ به مصاف هم رفتند و در پایان مهرام با برتری ۱۰۱ بر ۷۸ شکست سنگینی به شهرداری تحمیل کرد تا دو تیم به تساوی یک بر یک برسند.

بازی شروع پرامتیاز و پایاپایی داشت اما پس از تساوی در امتیاز ۷، بازی گرگانی ها افت کرد و مهرام پیاپی سبد حریف را فتح کرد. پرتاب های سه امتیازی مهرام در این کوارتر سبب شد اختلاف ۱۵ امتیازی در این کوارتر ایجاد شود و گرگانی ها که همیشه شروع خوبی داشتند ۳۵ بر ۲۰ کوارتر را واگذار کنند.

روند سه امتیازی های موفق مهرام در کوارتر دوم ادامه داشت و این تیم اختلاف را به ۲۴ امتیاز رساند. بازی در ادامه متعادل شد و اختلاف ۲۴ امتیازی تا پایان کوارتر حفظ شد تا مهرام با برتری ۲۵ بر ۱۶ پیروز کوارتر دوم شود.

مهرام با ۹ پرتاب ۳ امتیازی موفق از ۱۲ پرتاب در پایان نیمه اول عملکرد خیره کننده ای داشت در حالی که شهرداری تنها ۳ پرتاب سه امتیازی موفق از ۱۲ پرتاب داشت. ترنت و کامرانی هریک ۳ پرتاب سه امتیازی موفق داشتند.

مهرام در کوارتر سوم شروع خوبی نداشت و در ۳ دقیقه نخست در کسب امتیاز ناکام بود، این روند تا دقیقه پنجم بازی با کسب تنها دو امتیاز برای مهرام ادامه یافت تا ۹ بر ۲ از شهرداری در کوارتر عقب بیفتد. بازی در ادامه متعادل شد و مهرام در پی جبران نتوانست تاثیر چندانی در اختلاف ایجاد کند تا کوارتر با برتری ۲۱ بر ۱۶ به سود شهرداری پایان یابد. دو تیم در این کوارتر در پرتاب های سه امتیازی بسیار ضعیف عمل کردند و تنها ۳ اقدام موفق از ۱۳ اقدام داشتند.

بازی در کوارتر چهارم کاملا متعادل دنبال شد و امتیازات در اکثر دقایق بازی بسیار نزدیک پیش رفت اما در دقایق پایانی مهرام بازی بهتری ارائه داد تا با برتری ۲۵ بر ۲۱ حریف خود را سه رقمی کند و دو تیم در مجموع در فینال یک بر یک برابر شوند.

مهدی کامرانی با کسب ۱۸ امتیاز، ۳ ریباند، ۵ پاس گل و ۴ توپ ربایی بهترین بازیکن این دیدار بود. صمد نیکخواه نیز با کسب ۲۱ امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن این دیدار بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار