• کد خبر:۱۱۳۰۴۳
شهرداری دو بر یک پیش افتاد
  • ۲۲:۲۹
  • ۰۲/ارديبهشت/۱۴۰۰

برتری قاطعانه شهرداری گرگان مقابل مهرام در سومین فینال

تیم های شهرداری گرگان و مهرام در سومین فینال از ساعت ۲۰:۲۵ به مصاف هم رفتند و در پایان شهرداری گرگان موفق شد مهرام را ۸۸ بر ۶۶ شکست دهد.

مهرام شروع خوبی در کوارتر اول نداشت و در ۲ دقیقه نخست در کسب امتیاز ناکام بود، بازی در ادامه متعادل شد. مهرام بارها تا یک امتیازی حریف اختلاف را کاهش داد اما نتوانست بازی را در کوارتر به تساوی بکشاند و در نهایت ۲۱ بر ۱۸ بازنده کوارتر اول شد.

بازی مهرام در کوارتر دوم افت بیشتری کرد و این تیم در سه دقیقه نخست تنها یک امتیاز کسب کرد. مهرام در ۶ دقیقه پایانی تنها ۲ امتیاز کسب کرد تا کوارتر دوم نیز ۱۸ بر ۸ به سود شهرداری پایان یابد. صمد نیکخواه در اواسط کوارتر دوم ۴ فوله شد تا کار دشواری برای ادامه دیدار داشته باشد.

شهرداری گرگان همانند دو کوارتر نخست شروع خوبی داشت و با برتری ۱۰ بر ۳ اختلاف را به ۲۰ امتیاز رساند. بازی در ادامه متعادل و سریع دنبال شد و مهرام اختلاف را در کوارتر به یک رساند. بازی در ادامه افت کرد و تا لحظات پایانی دو تیم در زیر سبد بسیار کم دقت ظاهر شدند. در لحظات پایانی مهرام بازی بهتری ارائه داد تا ۲۴ بر ۲۲ کوارتر را به پایان برساند و امیدوار به بازگشت به بازی شود.

بازی در کوارتر پایانی در سه دقیقه نخست بسیار سریع دنبال شد، اما پس از تساوی در امتیاز ۱۳ بازی برای دقایقی افت کرد. در ادامه گرگانی های گوی سبقت را از حریف ربودند و در حالی که مهرام در ۵ دقیقه پایانی تنها ۳ امتیاز کسب کردند موفق به کسب ۱۴ امتیاز شدند تا با برتری ۲۷ بر ۱۶ شکست سنگینی را به مهرام تحمیل کنند و در سری دو بر یک پیش افتد.

آلاده امینو با کسب ۲۰ امتیاز و ۱۴ ریباند عملکرد درخشانی در این دیدار و نقش مهمی در پیروزی تیمش داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار