• کد خبر:۱۱۳۰۷۷
تیم های مهرام و شهرداری گرگان در چهارمین فینال لیگ برتر از ساعت ۲۰:۳۰ در سالن بسکتبال آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان یک دیدار جذاب و دیدنی شهرداری در اورتایم با برتری ۱۱۰ بر ۱۰۳ قهرمان لیگ برتر بسکتبال شد.

بازی شروع پراشتباهی داشت و گرگانی ها پس از کسب ۲ امتیاز، حدود ۴ دقیقه در کسب امتیاز ناکام بودند تا مهرام ۸ بر ۲ پیش افتد. بازی در ادامه متعادل شد و شهرداری گرگان اختلاف را کمتر کرد تا کوارتر نخست ۲۰ بر ۱۹ به سود مهرام به پایان برسد. شهرداری گرگان این کوارتر را بدون خطا به پایان رساند تا تنها کوارتر بدون خطای فصل در این دیدار رقم بخورد.

شهرداری در کوارتر دوم شروع بسیار خوبی داشت و با پرتاب های سه امتیازی موفق مهرام را کاملا غافلگیر کرد. ۵ پرتاب سه امتیازی موفق سبب شد شهرداری در کوارتر ۹ امتیاز پیش بیفتد. اولین خطای شهرداری گرگان پس از ۱۵ دقیقه از آغاز بازی اتفاق افتاد و این در ۵ دقیقه باقیمانده کوارتر دوم ۶ خطا انجام داد. بازی در ادامه متعادل شد و در نهایت شهرداری با برتری ۳۵ بر ۲۷ کوارتر را با برتری به پایان رساند.

سامرز با کسب ۱۶ امتیاز و پتی با کسب ۱۵ امتیاز، عملکرد درخشانی در نیمه نخست این دیدار داشتند.

مهرام کوارتر سوم را بسیار خوب آغاز کرد، اما شهرداری خیلی زود بازی را به تعادل کشید و دو تیم در امتیاز ۱۲ به تساوی رسیدند. بازی در ادامه با برتری نسبی مهرام ادامه یافت و اشتباهات فردی گرگانی ها سبب شد این دیدار ۳۳ بر ۲۱ به سود مهرام پایان یابد تا این تیم با برتری ۵ امتیازی راهی کوارتر پایانی شود‌

این کوارتر بسیار پرخطا دنبال شد و صمد نیکخواه و مهدی کامرانی ۵ فوله شده و ناچار به ترک زمین شدند.

مهرام در غیاب صمد نیکخواه و مهدی کامرانی شروع خوبی نداشت و شهرداری خیلی زود بازی را به تساوی کشید. بازی در ادامه افت کرد و مهرام بیش از ۶ دقیقه در کسب امتیاز ناکام بود. بازی در ۲ دقیقه پایانی بسیار دیدنی دنبال شد‌ برنده این دیدار بارها تغییر کرد. در حالی که کمتر از ۱ ثانیه به پایان این دیدار مانده بود پتی با پرتاب ۳ امتیازی خود بازی را به تساوی کشاند تا کار در اورتایم ادامه پیدا کند.

گرگانی ها در اورتایم در غیاب ۳ بازیکن کلیدی مهرام کنترل بازی را در دست گرفتند و با برتری ۱۴ بر ۷ با سومین پیروزی قهرمانی این فصل لیگ برتر را به نام خود ثبت کردند.

پتی با کسب ۳۶ امتیاز، ۱۱ ریباند، ۸ پاس گل و ۴ توپ ربایی عملکردی خیره کننده در این دیدار داشت و عامل اصلی قهرمانی تیمش بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار