• کد خبر:۱۱۳۱۰۳
بازیکن برازجانی سابق تیم فوتبال پارس جنوبی جم به تیم دسته دومی نیروی زمینی تهران پیوست.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ محمد فرخنده پی بازیکن اصالتا برازجانی سابق تیم های پارس جنوبی جم، ایرانجوان و شاهین بوشهر با امضای قراردادی به تیم دسته دومی نیروی زمینی تهران پیوست.

فرخنده پی 25 ساله زاده بوشهر و اصالت برازجانی دارد که در یک خانواده بسیار فوتبالی پرورش بافته است. او فوتبال خود را از سن ده سالگی در تیم برق برازجان شروع کرد و تا سیزده سالگی عضو آن باشگاه بود و سال آخر عضویت در این تیم نیز به مقام قهرمانی رسید.

فرخنده پی بعد از جدایی از تیم برق برازجان راهی تیم دخانیات این شهر شد و سه سال در این تیم عضویت داشت. او پس از دخانیات به ترتیب سابقه عضویت و بازی در تیم های توحید برازجان، پرسپولیس آبپخش، سرخپوشان برازجان و رده جوانان باشگاه شاهین بوشهر را درکارنامه دارد که همراه با تیم شاهین به رقابت های لیگ برتر جوانان باشگاه های کشور صعود کرد.

فرخنده پی پس از شاهین راهی امید پارس جنوبی جم شد و پس از مدتی در فصل 97-96 مهدی تارتار سرمربی وقت تیم بزرگسالان پارس جنوبی وی را برای حضور در رده بزرگسالان انتخاب و با عقد قراردادی جدید به تیم بزرگسالان پارس جنوبی پیوست.

او پس از حضور در تیم های بوشهر در حال حاضر با امضای قراردادی به نیروی زمینی پیوسته تا این تیم را در ادامه رقابت های لیک دسته دوم باشگاه های کشور همراهی کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار