• کد خبر:۱۱۳۲۲۶
تا پایان فصل اتفاقات زیادی می تواند رخ دهد؛

غلامی: برای پیوستن به جمع مدعیان محکوم به برد برابر مس هستیم

خوشه طلایی در مرحله یک شانزدهم جام حذفی برابر سپاهان، صدرنشین لیگ بیستم در وقت های اضافه با نتیجه ۲-۰ شکست خورد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ پوریا غلامی، مدافع راست خوشه طلایی ساوه در خصوص شکست برابر سپاهان به خبرنگار ما گفت: پیش از آغاز مسابقه می دانستیم که بازی سختی برابر تیم نخست لیگ برتر داریم و شاید این موضوع موجب شده بود تا با کمی استرس وارد زمین مسابقه شویم ولی هرچه از زمان مسابقه گذشت اعتماد به نفس مان بالاتر رفت و همانطور که دیدید، با وجود شکست بازی خوبی برابر حریف قدرتمند مان به نمایش گذاشتیم.

غلامی در خصوص دفاع چند لایه خوشه طلایی در این مسابقه گفت: به نظر من طرح چنین سوالی خوب نیست و باید عملکرد تیم ما را تحسین کنید. وقتی تیم لیگ یکی برابر تیمی مانند سپاهان با آن جایگاه در جدول و آن بازیکنان قرار می گیرید، نمی توانید انتظار داشته باشید تا دو تیم از نظر فنی در یک سطح و با یک سیستم بازی کنند.

وی ادامه داد: این درست است که جام حذفی، جام شگفتی هاست ولی به هر حال باید واقع بین باشیم، سپاهان برای رسیدن به جام برابر ما قرار گرفت و ما به این دیدار به چشم یک بازی تدارکاتی سنگین نگاه می کردیم که با این وجود فکر می کنم حریف دست و پا بسته ای نبودیم و اگر کمی با تجربه تر عمل می کردیم و بازی را به پنالتی می کشاندیم، الان در رسانه ها از تیم ما به عنوان تیم شگفتی ساز یاد می شد.

مدافع راست خوشه طلایی در خصوص دیدار این هفته شان برابر مس کرمان گفت: مسی ها نشان دادند که تیم خوب و یکدستی هستند ولی با این وجود نقطه ضعف هایی هم دارند. ما برای اینکه بتوانیم خودمان را به جمع مدعیان صعود نزدیکتر کنیم، برای گرفتن امتیاز پا به این مسابقه می گذاریم.

پوریا غلامی در پاسخ به این سوال که با وجود حضور در رتبه یازدهم، خوشه طلایی را مدعی صعود می داند، گفت: این درست است که در رتبه یازدهم قرار داریم ولی جبران فاصله هفت امتیازی با تیم دوم، آن هم در ۱۲ مسابقه فکر نمی کنم معجزه قلمداد شود.

غلامی با بیان اینکه سطح فنی تیم های حاضر در لیگ یک خیلی با هم فاصله ندارد، افزود: اگر به جدول بازی ها نگاه کنید متوجه می شوید که فاصله امتیازی تیم ها خیلی زیاد نیست که با توجه به دیدارهای رودرو تیم های مدعی، تا پایان فصل اتفاقات زیادی می تواند رخ دهد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار