• کد خبر:۱۱۳۲۲۹
اختصاصی دی اسپورت؛ا

اسامی داوران مسابقات هفته سوم مرحله نهایی لیگ دسته سوم

اسامی داوران قضاوت کننده در مسابقات هفته سوم مرحله نهایی لیگ دسته سوم باشگاه های کشور مشخص شد.
اسامی داوران مسابقات هفته سوم مرحله نهایی لیگ دسته سوم
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ برنامه بازی ها و اسامی داوران قضاوت کننده به شرح زیر است:

هفته سوم - جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

آرتام تبریز- بنیامین ورزشی تهران- ساعت ۲۱:۱۵- ورزشگاه شهرداری تبریز
اسماعیل نیساری - اصغر ملکی - محمد عبدلی - رحمان کریمی - ناظر: ایرج امین فر

دماوند آمل- شهدای رزکان البرز- ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه شهدا سیمرغ
سعید کرمی - امین قیم اشرفی - پیمان رضایی - امیر مطیعی ناظر: محمد حسین اسدی 

شهید اورکی اسلامشهر - کانیاو اشنویه- ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
احمدرضا کریمی - رضا کاویار - اسماعیل تقربی - رضا فروزنده - ناظر: فرشید افشار

خلیج فارس ماهشهر-  سپاهان نوین ایذه- ساعت ۲۱- ورزشگاه شهدا ماهشهر
عادل بیت سیاح - عباس میاحی - میلاد آل خمیس - قاسم مزرعه - ناظر: محمد حسین معتمدی فر

مقاومت آستارا- شهرداری فومن- ساعت ۲۱- ورزشگاه سردار جنگل رشت
داوود محرابی - امیر بایرام نبی - حسین انزابی - مجید خدیویان - ناظر: سخاوت سلیمان نژاد

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

مهاجر نوین مشهد- پاراگ تهران- ساعت ۲۰:۱۵- ورزشگاه ثامن مشهد
محسن معقولی - رضا رایجی - علی اسدی - محسن زمانی - ناظر: عباس مهدی زاده

پیشگامان فنون پارس - مقاومت تهران- ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه غدیر تهران
محمد حسین یحیی زاده - کیارش کیومرثی - سلمان لزر سلیمانی - محمد مهدی جعفری - ناظر: حسین طالقانی

یزد لوله - ون پارس نقش جهان- ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه شهید نصیری یزد
حسین سلامتی - محمد سعید ساعدی - محمد رشید - اسحاق سهرابی - ناظر: مجید روغنی

خلیج فارس میناب - فرهنگ رامهرمز- ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس
عباس کارگر - سعید وطن پرستان - حسین دهقان نیری - علیرضا نورالهی - ناظر: مجید معماری

ستارگان مردان پاشا -جوان نوین ساری- ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه قائم نسیم شهر
شاهین عابدی - سجاد صالحی - سعید احدی - احمد رمضانخواه - ناظر: مرتضی کریمی

صنعت ابریشم اصفهان- سپاهان نوین اصفهان- ساعت ۲۰:۴۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
حجت حیدری - علی احمدی - حسین زنگی نژاد - محسن مرادیان - ناظر: فرهاد خوشنواز

پیام وحدت خراسان- شهرداری نوشهر- ساعت ۲۰:۱۰- ورزشگاه آزادی بیرجند
آرش آقایی - مرتضی شجیع - متین دلخواه احمدی - امیر شریفی - ناظر: سید احمد موسوی

کیان اراک- نفت ایرانیان- ساعت ۲۱- ورزشگاه امام خمینی اراک
یاسر بابایی - سامان قلاوند - مهدی خسروی - ایمان چگینی - ناظر: مهرداد ذهبی

بعثت کرمانشاه- پاس گیلان- ساعت ۲۱- ورزشگاه آزادی کرمانشاه
صابر بادپا - علی معصومی - احمد دوستکی - امید فرامرزی - ناظر: ایرج ساعدی

استقلال شوش- ایمان سبز شیراز- ساعت ۲۱- ورزشگاه تختی شوش
وحید درازیان - امید امیری - امین کریمی - پوریا میرویسی - ناظر: مهدی پاکزاد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار