• کد خبر:۱۱۳۲۴۸
ما تا آخر بر عهدی که بسته ایم، استوار و مصمم ایستاده‌ایم؛
  • ۱۷:۰۵
  • ۱۵/ارديبهشت/۱۴۰۰

نامه مالک باشگاه خیبر به استاندار و پیگیری ساخت کمپ تمرینی

مالک باشگاه خیبر خرم آباد با ارسال نامه‌ای به استاندار لرستان خواستار ساخت کمپ تمرینی و ورزشگاه استاندارد در خرم آباد پیش از شروع فصل جدید رقابت‌های فوتبال شد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ استان لرستان جزو آن دسته از استان‌های کشور است که با وجود داشتن پتانسیل های بالا در ورزش کشور علی الخصوص فوتبال و همچنین داشتن بازیکنان تراز اول در سطح فوتبال کشور از لحاظ سخت افزاری چون نبود زمین تمرین مناسب، ورزشگاه با استاندارهای لازم، همچنان با مشکلات جدی روبرو است.

این مشکلات در سالی که تیم گهردورود به رقابت های لیگ برتر صعود کرد نمایان بود چرا که این تیم در آن زمان برای میزبانی از حریفان خود با مشکل مواجه بود با این حال این مشکلات سخت افزاری از آن زمان تابحال مرتفع نشده و همین موضوع اکثر تیم های لرستانی را برای میزبانی از حریفان با چالش جدی روبرو کرده است.

در فصل جاری لیگ دسته اول باشگاه های کشور نیز تیم خیبر خرم آباد به دلیل نبود شرایط استاندارد در ورزشگاه تختی خرم آباد چند هفته ای را مجبور شد تا در تهران از حریفان خود میزبانی کند و پس از برطرف شدن ایرادات اعلام شده از سوی سازمان لیگ مجوز بازی در این ورزشگاه را دریافت کرد.

با وجود اینکه تیم خیبر مجوز بازی در ورزشگاه تختی خیبر را دریافت کرده اما این تیم به شدت از نبود زمین تمرینی مناسب در خرم آباد رنج می برد و مالک این تیم نیز بارها از مسئولان استانی درخواست کرده است تا زمین مناسب از سوی دولت در اختیار وی برای تاسیس کمپ تمرینی و حتی استادیوم اختصاصی قرار گیرد.

از همین رو دکتر مسعود عبدی مالک باشگاه خیبر خرم آباد امروز با ارسال نامه‌ای به دکتر خادمی استاندار لرستان خواستار ساخت کمپ تمرینی و ورزشگاه استاندارد در خرم آباد پیش از شروع فصل جدید رقابت‌های فوتبال شد.

در نامه مالک باشگاه خیبر آمده است:

استاندار محترم لرستان

جناب آقای دکتر خادمی

با سلام و ادب؛

احتراماً به استحضار می‌رساند، تیم خیبر خرم آباد طی چند بازی گذشته با کسب نتایج خوب در جام حذفی و لیگ دسته اول فوتبال کشور، موجی از نشاط اجتماعی و شور و شوق را در میان جامعه رقم زده است. این بذر خوشحالی و امید هم تباران لرزبانم به اندازه تمام دنیا برای من ارزشمند و مهم است.

اما در این میان انتظار داشتم، جنابعالی به عنوان مقام عالی دولت در استان لرستان حداقل با برگزاری یک جلسه و در راستای دلگرمی و انگیزه دادن به بخش خصوصی صحبت های ما را می شنیدید.

بنده به عنوان فرزند لرستان، اگر تا به حال برای باشگاه خیبر خرم آباد کاری انجام داده ام با تمام وجود و علاقه ام برای خوشحالی هم تبارانم بوده، و به هیچ وجه هیچ منتی سر کسی ندارم عنوان: یک معدن پر از استعداد های فوتبالی به ایران معرفی خواهد کرد.

جناب آقای دکتر خادمی در حالی که بسیاری از تیم‌های بخش خصوصی در دیگر استان‌های کشور از کمک های مالی و معنوی دولتی بهره‌مند شده‌اند، شوربختانه تیم خیبر از هیچ امکانات دولتی استفاده نکرده است و تمامی هزینه های بسیار سنگین باشگاه داری را به تنهایی تقبل کرده است. در خصوص هزینه های باشگاه داری ما تا آخر بر عهدی که بسته ایم، استوار و مصمم ایستاده‌ایم، اما در بحث زیرساخت‌ها بخش قابل توجهی از آن با همکاری و همراهی شما قابل حل و فصل شدن است .

مشغله کاری شما را درک می‌کنیم، اما ما نیز در حوزه‌های حساس و پر مخاطب مشغول به کار هستیم.

شادابی جامعه، ایجاد شور و نشاط و امید بخشی در بین مردم با مقوله ورزش موضوعی حائز اهمیت است که جنابعالی کاملاً بر آن آگاه هستید.

فراهم نمودن بستر مناسب جهت ساخت کمپ تمرینی و زمین مسابقه حداقل ترین خواسته ای بود، که باشگاه خیبر از دولت محترم داشت و تا به امروز این خواسته که حداقل ترین نیاز هواداران پر شور خیبر خرم آباد راه به جایی نبرده است.

داشتن کمپ تمرینی می‌تواند زمینه ساز کشف و پیشرفت استعداد های ناب لرستانی باشد. ایجاد کمپ بی گمان لرستان را به عنوان یک معدن پر از استعداد های فوتبالی به ایران معرفی خواهد کرد.

جناب آقای خادمی در شرایط فعلی و اگر وضعیت بر همین منوال باشد در فصل جدید مسابقات اگر به دلیل کمبود زیرساختی، ما مجبور باشیم بازی های خانگی را در خارج از خرم آباد میزبان باشیم چه کسی جوابگوی خیل عظیم هواداران خیبر خواهد بود؟

هواداران پرشور و پرشمار خیبر از دکتر خادمی استاندار لرستان که خود از لرتباران محسوب می شود انتظار دارند در بحث زیرساخت‌ها به کمک خیبر خرم آباد آمده و با کمک مجمع نمایندگان لرستان قبل از شروع فصل جدید لیگ این مشکل مرتفع شود.

دکتر مسعود عبدی

مالک باشگاه فرهنگی ورزشی خیبر خرم آباد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار