• کد خبر:۱۱۳۲۶۳
سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: با توجه به شناختی که از تیم خوشه طلایی داریم و انگیزه مضاعفی که این تیم علاوه بر مس برابر سایر تیم ها دارد امروز روز سختی را برای ما رقم خواهند زد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت محمدرضا مهاجری پیش از دیدار برابر خوشه طلایی ساوه طی گفتگویی اظهار داشت: بازی برابر خوشه طلایی ساوه یکی از سخت ترین بازی های نیم فصل دوم ما است که سه امتیاز این دیدار با توجه به شرایط خودمان، جدول و تیم مقابل می‌تواند به ما کمک کند تا با اعتماد به نفس بهتری در دیدارهای آینده حاضر شویم.

مهاجری ادامه داد: به همین دلیل بازیکنان طی هفته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و جلسات تئوری مفیدی را برگزار کردیم. امیدوارم امروز تاکتیک هایی را که در تمرینات مرور کرده‌ایم به خوبی بتوانیم در زمین پیاده کرده و بازی با کیفیتی را ارائه دهیم که در نهایت همراه با نتیجه مطلوب باشد.

سرمربی مس کرمان با بیان اینکه اکثر تیم ها با انگیزه مضاعفی برابر تیم مس کرمان حاضر می شوند افزود: با توجه به شناختی که از تیم خوشه طلایی داریم و انگیزه مضاعفی که این تیم علاوه بر مس برابر سایر تیم ها دارد امروز روز سختی را برای ما رقم خواهند زد. به همین دلیل ما نیز باید با انگیزه‌ای مضاعف و مصمم تر و کم اشتباه تر از قبل برابر این تیم ها علی الخصوص مقابل تیم خوشه طلایی قرار بگیریم.

مهاجری در پایان گفت: امیدوارم بازیکنانم امروز بازی کم اشتباه و پرفشار را برابر حریف به نمایش بگذارند و طوری بازی کنند که غافلگیری را از خودمان دور کنیم اگر بازیکنانم امروز به شکلی که گفته شد بازی کرده و و تاکتیک های مدنظر کادرفنی را در زمین پیاده کنند می‌توانیم امیدوار به پیروزی در این بازی باشیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار