• کد خبر:۱۱۳۲۶۶
  • ۲۲:۲۵
  • ۱۷/ارديبهشت/۱۴۰۰

قضاوت داوران کرمانی در لیگ یک

رئیس کمیته‌های فرهنگی و روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان از قضاوت و نظارت کرمانی‌ها در لیگ دسته اول فوتبال کشور خبر داد.

عرفان امیرخسروی در گفت‌وگو با دی‌اسپورت ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: احسان اکبری به عنوان داور وسط، حسین سعیدنیا و وحید امیری کمک‌داوران و امید جدیدی هم داور چهارم بازی گل‌ریحان البرز و استقلال ملاثانی خواهند بود این بازی روز شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه به میزبانی گل‌ریحان در کرج برگزار خواهد شد.
او افزود: این بازی از هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور  اولین قضاوت احسان اکبری در این لیگ است. همچنین اولین حضور امید جدیدی هم به عنوان داور چهارم در لیگ دسته اول فوتبال کشور است.
امیرخسروی به نظارت یکی از ناظران کرمانی در لیگ دسته اول فوتبال کشور اشاره و عنوان کرد: مهدی موسی‌پور از داوران قدیمی فوتبال استان کرمان هم ناظر داوری بازی هوادار تهران و چوکا تالش خواهد بود. 
او ادامه داد: موسی‌پور بر قضاوت محمد حسین ترابیان، وحید سیفی، مجتبی کامرانی و میثم دستجردی نظارت خواهد کرد. این بازی امروز جمعه ۱۷ اردیبهشت برگزار خواهد شد.
ترابیان از جمله داورانی است که در لیگ برتر فوتبال کشور سوت می‌زند.

امیرخسروی با بیان این که امشب در کرمان، تیم صدرنشین و مدعی مس کرمان میزبان خواهد بود، گفت: بازی مس کرمان و خوشه طلایی ساوه
را نیز علی سام، مرتضی هوشیار، ناصر رحیمی و حسن شفیعی قضاوت خواهند کرد و بهرام کیانی هم ناظر داوری این بازی است. مس کرمان امشب جمعه ۱۷ اردیبهشت در ورزشگاه باهنر کرمان میزبان خوشه طلایی ساوه خواهد بود.

او اضافه کرد: مجتبی شجاعی، سجاد ایرانپور، کامران سعیدی و بهمن ممشلی هم داوران بازی رایکا بابل و آرمان‌گهر هستند که روز شنبه ۱۸ اردیبهشت به میزبانی رایکا برگزار می‌‌شود.   
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار