• کد خبر:۱۱۳۲۸۱
سپاهان همچنان شکست ناپذیر
  • ۰۱:۲۰
  • ۱۹/ارديبهشت/۱۴۰۰

برتری سپاهان و نبوغ در اولین دیدار نیمه نهایی

تیم های برتر شمال و جنوب روز اول مرحله نیمه نهایی لیگ یک بسکتبال را با پیروزی به پایان رساندند.
به گزارش دی اسپورت، تیم سپاهان در نخستین دیدار سری نیمه‌نهایی مقابل مدرسه بسکتبال آتشی به برتری ۶۹ - ۶۵ رسید.

این دیدار که از ساعت 20 در سالن شهید میثمی اصفهان برگزار شد، با برتری 18 بر 14 آتشی در کوارتر اول پایان یافت اما در پایان نیمه نخست با تساوی در عدد 29 به پایان رسید. در آغاز کوارتر سوم ابتکار عمل به دست میزبان افتاد تا 27 بر 18 کوارتر سوم را به سود خود تمام کند‌. تلاش آتشی در کوارتر چهارم برای بازگشت به بازی، فقط فاصله امتیازات را کمتر کرد تا در نهایت سپاهان 69 بر 65 سپاهان دیدار نخست سری را به سود خود تمام کند و همچنان تنها تیم بدون شکست این رقابت ها باقی بماند.

در دومین دیدار که به دلیل طولانی شدن بازی اول با یک ساعت تاخیر از ساعت 22:30 آغاز شد، نبوغ موفق شد نظم آوران را 59 بر 55 شکست دهد. نبوغ کوارترهای اول تا سوم را با نتایج 17 بر 16، 10 بر 4 و 17 بر 16 پیروز شد تا با 8 امتیاز برتری پا به کوارتر چهارم بگذارد، اما سیرجانی ها کوارتر چهارم را طوفانی آغاز کردند و درفاصله 3دقیقه به پایان دیدار با 1 امتیاز برتری پیش افتادند. برتری سیرجانی ها دوام چندانی نیاورد و خطاهای پرتعداد بازیکنان نظم آوران، پرتابهای آزاد موفق بازیکنان نبوغ و دفاع خوب این تیم سبب شد با وجود شکست 15 بر 19، نبوغ این دیدار را 59 بر 55 به سود خود به پایان برساند.

این مرحله به صورت 2 از 3 برگزار می شود و دیدارهای دوم دوشنبه برگزار خواهند شد. درصورت نیاز دیدارهای سوم سه شنبه برگزار می شود تا تکلیف تیم های صعود کننده به فینال این فصل لیگ یک مشخص شود.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار