• کد خبر:۱۱۴۳۰۸
شکایت شاهین و فلاحت‌زاده قابل رسیدگی نیست؛
  • ۱۰:۵۶
  • ۰۷/مرداد/۱۴۰۰

محکومیت 2 تیم لیگ یکی در کمیته وضعیت بازیکنان

کمیته وضعیت بازیکنان آرای مربوط به شکایات مختلف را صادر کرد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ درخصوص شکایت فرشاد فلاحت‌زاده از باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین‌سازی تبریز بابت مطالبات باقی مانده از فصل 96-97 ، کمیته وضعیت بازیکنان دعوای خواهان (فرشاد فلاحت زاده) را مشمول مرور زمان اعلام و قابل رسیدگی نمی‌داند.

در دیگر رای این کمیته که به شکایت باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری شاهین بوشهر از اسماعیل شریفات مربوط است، این باشگاه مطالبه وجه به مبلغ سیصد و بیست و سه میلیون ریال را داشته است که کمیته وضعیت به استناد بند 11 ماده 11 آیین نامه دادرسی کمیته وضعیت بازیکنان، باتوجه به عدم رفع نقص در مهلت مقرر توسط خواهان (شهرداری شاهین بوشهر) این درخواست را مردود اعلام و قابل رسیدگی نمی‌داند.

درخصوص شکایت پوریا زارع از باشگاه فرهنگی ورزشی قشقایی شیراز بابت مطالبه مبلغ نهصد و بیست میلیون ریال، پس از بررسی‌های لازم باشگاه قشقایی به پرداخت هشتصد و شصت میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت هجده میلیون و هفتصد و چهل و هشت هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

در شکایت عبداله بهمنی از باشگاه فرهنگی ورزشی رایکا بابل (خونه به خونه سابق) جهت مطالبه وجه به مبلغ پانصد و هفتاد میلیون ریال، این باشگاه به پرداخت پانصد و هفتاد میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت دوازده میلیون و چهارصد و بیست و شش هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.
مهلت 7 روزه از زمان ابلاغ کلیه آرای فوق جهت تجدید نظرخواهی در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال برقرار است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار