• کد خبر:۱۱۴۳۴۲
شایان پویا مالک جدید شهرداری چی ها؛

%49 سهام باشگاه شهرداری آستارا به بخش خصوصی واگذار شد

شهردار بندر آستارا از واگذاری ۴۹ درصد از امتیاز باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری به بخش خصوصی با مجوز شورای اسلامی شهر خبر داد.
به گزارش وب سایت دی اسپورت؛ جواد معیتی در این خصوص اظهار کرد: سازمان بازرسی در سال ۱۳۹۷ با ارسال نامه‌ای به شهرداری و شورای اسلامی شهر آستارا اجازه تیم داری حرفه‌ای نداد اما در این سال‌ها برای موفقیت تیم شهرداری از هیچ کمکی کوتاهی نکرده‌ایم.

شهردار آستارا گفت: طبق دستورالعمل سازمان بازرسی، شهرداری و شورای شهر در صورتی می‌توانند در لیگ یک تیم داری کند که منابع مالی و هزینه‌های آن را از طریق جذب اسپانسر تأمین کنند.

وی افزود: در راستای اجرای دستور سازمان بازرسی استان گیلان و به دلیل مشکلات مالی، ۴۹ درصد از امتیاز باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری آستارا با مجوز شورای اسلامی شهر و تصویب در کمیسیون تطبیق فرمانداری شهرستان، با نظر یک کارشناس رسمی دادگستری که در حوزه سازمان ورزش و جوانان است، قیمت گذاری و آگهی مزایده آن منتشر و امروز به شایان پویا سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار شد.

معیتی تصریح کرد: بر اساس مجوز شورای شهر آستارا و مصوبه کمیسیون تطبیق فرمانداری شهرستان ۴۹ درصد از امتیاز باشگاه شهرداری آستارا در شرایطی به سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار شده است. که طبق مفاد اساس نامه باشگاه، تیم باید در شهر آستارا و با نام شهرداری آستارا به فعالیت خود ادامه دهد.‌

شهردار آستارا گفت: امیدواریم با کمک سرمایه گذار بخش خصوص، تیم فوتبال شهرداری آستارا بتوانند در مسابقات فصل آینده  لیگ یک کشور پر قدرت ظاهر شود 

شایان ذکر است؛ وی فصل گذشته به عنوان رییس هییت مدیره باشگاه شهرداری آستارا فعالیت داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار